sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Lyoness Üyelik İptali Ve Paramın İadesini İstiyorum!

Seyfettin Seyfettin 5 yıl önce

Lyoness'e bir kaç defa üyeliğimin iptal edilip ücret iadesi için mail attım ve telefonla görüştüm. Bana anlaşılır olmayan bir kaç bilgi maili attılar ama hiçbir şey anlamadım. Üyelik için yatırmış olduğum ücretim iadesini talep etmekteyim. Üye yapıncaya kadar hoş gözüküyorsunuz parayı aldıktan sonra telefonlara kimse cevap vermiyor.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Seyfettin 5 yıl önce

Sizin bahsettiğiniz gtş şartnamesini üye yaparken kimse bilgi vermiyor. Şikayetçi olduğunda televizyonların alt yazı geçtiği bilgiler gibi yok şu şartname yok bu şartname diye geri dönüş yapıyorsunuz. Ben size verdiğim 880 TL ücretimi geri istiyorum. Benim imzaladığım herhangi bir form var mı? Bana ibraz ettiğinize dahil sizde bilgi belge var mı? Benim sponsorum Muhammet bey ne kendisine ulaşıyorum ne de benim şikayetlerin kendisine bildiriliyor veya bildirilipte geri dönüş yapılmıyor. Üye olacak arakadaşlara üye olmadan bir daha düşünün derim.

profile-icon Seyfettin 5 yıl önce

hiç kimseye girmesini tavsiye etmiyorum. Girmeden bir daha düşünün

Lyoness Logo Lyoness 5 yıl önce

‘’ Sayın Üyemiz, Lyoness Alışveriş Topluluğu şimdilerde Türkiye'de 175.000 kişiyi aşmış durumdadır. Dünya geneli 3.5milyon’dan fazla üyeye sahiptir. Üye işyerlerimiz için klasik anlamda reklam ve tavsiye pazarlamasının gücüyle sürekli büyüyen uluslararası bir üye ağından faydalanır. Lyoness üyeleri alışverişlerinin yapmak veya hizmet almak için bilinçli bir şekilde Lyoness üye işyerlerini arayıp bulurlar. Yeni müşteriler kazanılmış, eski müşteriler güncellenmiş, devamlı müşteriler ise elde tutulmuş, böylece de ciro artışı sağlanmış olur. Lyoness üyeliği diğer bir üyenin tavsiyesiyle ve kişinin kendi isteği üzerine gerçekleşmektedir. Hiçbir zorlama durumu söz konusu olamaz. Üyelik başlangıç talebinden sonra Lyoness tüm şartlarını GTŞ(Genel Ticari Şartname) ile açık ve net bir şekilde üyeye beyan eder. Ancak okudum onayladım onayı sonrası üyeliğin aktif hale gelmesi mümkündür. Kişi tarafından şartlar kabul edilmediği durumda üyelik gerçekleşmesi mümkün değildir. Bu durum hem kişinin kendi isteği üzerine üyeliğin talebini doğrulamaya yarar ve aynı zamanda yanlış bilgilendirmeyi ortadan kaldırmaktadır. (Eğer tavsiye ederek kaydınızı gerçekleştiren üyelerimiz konusunda ; yanıltıcı bilgi verdiklerini düşünüyorsanız bu konuda detayları/dayanakları tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.) Tarafınızca onaylanmış olan Üyeliğinizin ve Üye iş yeri kapsamları şartname çerçevesinde işlemektedir. Bu kapsamdaki taleplerinizi memnuniyetle yerine getirmekteyiz. İstediğinizde üye işyeri sözleşmenizi, ilgili maddeleri gereğince iptal edebilir ve yine üyeliğinizi de GTŞ (Genel ticari Şartname) kapsamında ilgili maddeler gereğince iptal edebilirsiniz. Şartları tekrar gözden geçirdikten sonra ; [1]www.lyoness.com.tr adresimizden Lyoness Nasıl İşler videomuzu izleyebilir, Sorularınızı ve taleplerinizi; [2][email protected] eposta adresimize gönderebilirsiniz. En kısa sürede Lyoness Ekibiniz tarafından cevaplandırılacaktır. Saygılarımızla, Lyoness ekibiniz.’’

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .