Lyoness Üyeliğimi İptal Etmek İstiyorum!

Ahmet Ahmet 6 yıl önce

089.894 no'lu Lyoness üyenizim. Uzun süredir sistem içindeyim. Ancak sistemin gerektirdiği kazanç şartlarını bulunduğum ortam, imkanlar vs. mümkün olmadığından bu sistemden çıkmak ve sisteme dahil olurken yatırmış olduğum tutarı iade edilmesini rica ediyorum.

Üyelik başlangıcında iptalini istediğiniz zaman gerçekleştirebileceğimizi bilgi olarak verilmiştir. Bu bilgi doğrultusun da bu işlem için bir yardım rica ediyorum.

Not: GTŞ (Genel ticari Şartname) okuyup kabul ettiğimi onaylamadığımı hatırlatır şartname içeriğini okuduğumda bu işlem firmanın inisiyatifine bağlı olduğunu belirtirim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ahmet 5 yıl önce

Sayın Yetkili, Bilmenizi isterim ki uzun süredir başka işler ile meşgul olduğumdan maili takip edemedim. Bundan sonra takipçiyim. 090.000.049.894 Ahmet KARA bilgiler ile sizin üyenizim. Bilgilerimi tekrar kontrol etmenizi rica ederim. İşlemleri hızlandırmak için ne gerekiyorsa yapmaya hazırım. İyi çalışmalar dilerim.

Lyoness Logo Lyoness 6 yıl önce

''Sayın Üye, Öncelikle gerçekleştirmiş olduğumuz kontrolde verdiğiniz isim bilgisi ID ve Üyelik bilgilerinizle örtüşmemekte. Yapılan diğer kontrolde sistemde kayıtlı yazışma adreslerinizden tarafımıza ulaşan hiçbir yazışma/talep/sikayet ulaştırılmamıstır. Lütfen www.lyoness.com.tr web adresimize giriş yaparak geçerli yazılma adreslerimize talebinizi sistemde kayıtlı olan e-mail adresinizden Doğru ID ve AD/SOYAD ile ulaştırınız. Lyoness üyelerinin tabi olduğu ve onaylanmadan üyelik gerçekleşmesinin mümkün olamadığı GTŞ(Genel ticari şartname)'ye www.lyoness.com.tr web sayfamızdan en alt bölümden ulaşabilirsiniz.Sizden ricamız öncelikle Lyoness üyelerinin tabi olduğu şartları tekrar inceleyerek talebiniz bu çerçevede tarafımıza göndermenizdir.Şartname kapsamında tarafımıza ulaşan talepler yine aynı şartnamede belirtilen süreler içerisinde gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca Lyoness hakkında detaylı bilgilere yine aynı web sitemizde KAYIT butonunun altında yer alan Lyoness Nasıl İşler videmuzu izleyerek ulaşabilirsiniz. Anlayış ve nezaketinize çok teşekkürler, Saygılarımızla Lyoness Ekibiniz.''

profile-icon Ahmet 6 yıl önce

Hala firmadan her hangi bir cevap gelmediği için kendilerine güven konusunda eksikler oluştuğunu bildirmek isterim. Çözüm üretmek buradayım kendilerini de bekliyorum.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler