Lyoness Paramın İadesini Yapmıyor!

Seyfettin Seyfettin10 Mart 2014 16:01

Şikayet yazdıktan sonra özel e-mail adresime daha öncede belirttiğim anlamadığım şartnameler ve bilgiler gönderiliyor. Üye yapıncaya kadar bütün sponsor telefonları açık. Söz konusu üyelikten ayrılma olunca bütün sponsorlar ya çok yoğun yada telefonları kapalı.

Kurumsallık veya e-ticaret tek seferliğine birilerinden ücret kaçırma değildir. İade taleplerine de üye yapmaya çalıştığınız gibi yardımcı olmanız gerekmektedir.

Biri beni arasın bana detaylı bilgi versin diyorum; temcit pilavı gibi şartnameyi okuyun diyorsunuz. Üye yaparken şartnameyi niye okuyun demiyorsunuz. Biz paranızı alırız ama iade etmeyiz ona göre üye olun diye bilgi verin bizde çıkmak istediğimizde sizi aramayalım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Seyfettin 18 Mart 2014 15:04

tabiki hiç bir zorlama olmadan üye oluyoruz.benim şifremi ve internet aktivasyonumu sponsorumun sponsoru Muhammet bey oluşturdu.O bahsettiğiniz şartnamden bne zamanki ücret iadesi talep ettim ozaman bilgi oldu. bukadar şikayet belirtmeme rağmen niye biri veya sponsorlarım benimle irtiabata geçmiyor bunu çok merak ediyorum. demekki üye olun gerisi sizin probleminiz bir anlayış hakim. kurumsallık adına hiç bir şey yok. tekrar diyorum üye olacak kişiler bizim şikayetlerimizi dikkate alınız sonrasında üye olunuz tavsiyesinde bir kez daha bulunuyorum

Lyoness Logo Lyoness 18 Mart 2014 13:39

''Sayın üye, Lyoness üyeliği diğer bir üyenin tavsiyesiyle ve kişinin kendi isteği üzerine gerçekleşmektedir. Hiçbir zorlama durumu söz konusu olamaz. Üyelik başlangıç talebinden sonra Lyoness tüm şartlarını GTŞ(Genel Ticari Şartname) ile açık ve net bir şekilde üyeye beyan eder. Ancak okudum onayladım onayı sonra üyeliğin aktif hale gelmesi mümkündür. Kişi tarafından şartlar kabul edilmediği durumda üyelik gerçekleşmesi mümkün değildir. Bu durum hem kişinin kendi isteği üzerine üyeliğin talebini doğrulamaya yarar ve aynı zamanda yanlış bilgilendirmeyi ortadan kaldırmaktadır. Yaptığınız Alışveriş çeki ön ödemesini; taahüt ettiğiniz gibi alışverişlerinizi Lyoness Anlaşmalı üye işyerlerinden yaparak şartlar çerçevesinde istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Saygılarımızla,''

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular