30 Mayıs 2013
#1824868

Lyoness Paramı Geri Vermiyor!

Benim de samimi bir arkadaşımın tavsiyesi ile vermiş olduğum 3520 TL yi tarafıma ödememektedir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti bir muz cumhuriyeti değilse Türk insanının bu mağduriyetini gidermeli ve kanunen bu tip şirketlerden korumalıdır.

Mehmet Mehmet 589 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lyoness Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli üyemiz, Talebinizde belirtilen Alışveriş Çeki Ön Ödemesi(Alışveriş Taahüdü) degerlendirilmesi ve geri dönüşü; üyelik başlangıcınızda kisisel internet ofisinizde ve flayer'larda açık bir sekilde beyan edilip üyelerimiz tarafından onaylanmadan üyeliğin aktif olmadığı GTŞ (Genel Ticari Şartname) çerçevesinde gerceklesecektir. Üyelerimizin Alışveriş Çeki Ön Ödemelerinin(Alışveriş Taahutleri) kullanılabilmesi,Tamamlayıcı ödeme ile veya Re-cash talebinizi bize ulastırdığınızda her zaman mümkün olup,ödeme iadesi olarak yapılabilmesi söz konusu degildir. Ayrıca sponsorunuzdan yardım alarak üyelik devri ve Hesaplama Birimi devri gerçekleştirmeniz mümkündür. Anlayışınız ve işbirliginiz için çok teşekkür ederiz

  • Mehmet30 Mayıs 2013

    Şirkete girişte yatırmış olduğum 3520 tl avansımı şirket geri vermiyor.Alışveriş sistemi dediler, ortada alışveriş yapacak iş yeri yok.Şu ana kadar ne dedilerse hep yalan çıktı.

Ziyaretçi Yorumları