Lyoness Paramı Geri Alamıyorum!

Levent Levent6 yıl önce

İlk önce o kadar zor durumu düştüm ki. Zor zamanlar için kazandığımız parayı eşim akrabasının hatırına kensine 4. 400 lılara benim adıma 1980 lira para yatırmış. En büyük amacımız ev almaktı. Asgari ücretle biriktirdim. Eşim de yardımcı olmak için Lyoness'e üye olmuş ama bir türlü paramızı alamadık geri. Kendimize muhatap bulamıyoruz.

Lyoness'e şunu soruyorum; askeri ücretle hem üç çocuk büyütüp hemde 7 bin tl kaybetmek inanın çok yıprattı. Eğer Lyoness dürüst isen paramı geri iade et. Benim olan paramı iade et. Sizden başka hiç bir şey istemiyorum. İnşallah yardımcı olursunuz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lyoness Logo Lyoness 5 yıl önce

'' Sayın Üye, Lyoness üyeliği diğer bir üyenin tavsiyesiyle ve kişinin kendi isteği üzerine gerçekleşmektedir. Hiçbir zorlama durumu veya kendi isteği dışı gerçekleşmesi durumu söz konusu olamaz. Üyelik başlangıç talebinden sonra Lyoness tüm şartlarını GTŞ(Genel Ticari Şartname)ile açık ve net bir şekilde üyeye beyan eder. Ancak okudum onayladım onayı sonra üyeliğin aktif hale gelmesi mümkündür. Kişi tarafından şartlar kabul edilmediği durumda üyelik gerçekleşmesi mümkün değildir. Bu durum hem kişinin kendi isteği üzerine üyeliğin talebini doğrulamaya yarar ve aynı zamanda yanlış bilgilendirmeyi ortadan kaldırmaktadır. Tarafınızca onaylanmış olan Üyeliğinizin süreci şartname çerçevesinde işlemektedir. Bu kapsamdaki taleplerinizi memnuniyetle yerine getirmekteyiz. İstediğinizde üyeliğinizi ilgili maddeleri gereğince iptal edebilirsiniz. Şartları tekrar gözden geçirdikten sonra ve [1]www.lyoness.com.tr adresimizden Lyoness Nasıl İşler videomuzu izledikten sonra sorularınızı [2][email protected] den Lyoness Ekibiniz tarafından cevaplandırılacaktır. Ek olarak Üyelerimizin ve şahısların Lyoness ile ilgili gerek fiilen gerekse farklı sosyal medya ağlarında , gerçeğe aykırı iddialarda bulunmaları durumunda bu paylaşımlarıyla ilgili öncelikle uyarı,devam etmesi durumunda haklarında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri gereği ve Hukuk Mahkelemeleri nezdinde tüm dava ve talep haklarının kullanılacağını saygılarımızla bildiririz. Saygılarımızla, Lyoness Ekibiniz.''

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler