Lyoness Para İadesi Yapılmıyor!

Nebi Nebi6 yıl önce

Neredesiniz Lyöness yetkilileri? Karşımızda bir muhatap bile bulamıyoruz. Bütün güvenirliğinizi yitirdiniz. Şuradan şikayetçi olduğumuz bütün firmalar geri dönüş yapıp bir cevap veriyorlar. Siz neden hala insanları oyalıyorsunuz? Para iademizi 6 aydan fazla bir süredir hala bekliyoruz. Bu şikayetler devam ettiği sürece ve biz ve bizim gibiler paramızı geri almadığımız takdirde, siz de üyelerinizi tek tek kaybedeceksiniz.

Bir işe girerken ya da bir ürün alırken bu sitedeki şikayetlere bakılmıyor mu sanıyorsunuz?? Biz arkadaşlarımıza güvendik, sitede yazılanlara inanmadık. O yüzden Lyönesse üye olmuştuk. Çok büyük hata yaptığımızın uzun zamandır farkındayız!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lyoness Logo Lyoness 6 yıl önce

Değerli üyemiz, Talebinizde belirtilen Alışveriş Çeki Ön Ödemesi(Alışveriş Taahüdü) degerlendirilmesi ve geri dönüşü; üyelik başlangıcınızda kisisel internet ofisinizde ve flayer'larda açık bir sekilde beyan edilip üyelerimiz tarafından onaylanmadan üyeliğin aktif olmadığı GTŞ (Genel Ticari Şartname) çerçevesinde gerceklesecektir. Üyelerimizin Alışveriş Çeki Ön Ödemelerinin(Alışveriş Taahutleri) kullanılabilmesi,Tamamlayıcı ödeme ile veya Re-cash talebinizi bize ulastırdığınızda her zaman mümkün olup,ödeme iadesi olarak yapılabilmesi söz konusu degildir. Ayrıca sponsorunuzdan yardım alarak üyelik devri ve Hesaplama Birimi devri gerçekleştirmeniz mümkündür. Anlayışınız ve işbirliginiz için çok teşekkür ederiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler