Lyoness Para İadesi Yapılmıyor!

Nebi Nebi6 yıl önce

Geçen sene arkadaşların ısrarı ile lyoness e 4400 tl yatırarak bir kaç arkadaş üye olduk. Fakat birkaç ay içinde yapamayacağımızı anladık ve çıkmak istedik. Bizi üye yapan kişiye çıkmak istediğimizi söyledik.İşlemlerin yapılacağını ve para iadesinin olacağını söyledi. Para iadesinin olacağını daha önce seminerde de söylediler. Biz de buna güvenerek rahatlıkla üye olduk.Şimdi 4,5 ay olmasına rağmen hala yurt dışından gelmesi beklenen onay gelmedi. Üye yapılırken bu şekilde söz verilmemişti.

Ayrıca cevap veren lyoness yetkilisi buradan herkese kopyala-yapıştır yapıp, aynı şeyleri yazacağınıza sözünüzde durup paramızı iade edin!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Lyoness Logo Lyoness 6 yıl önce

Değerli üyemiz, Talebinizde belirtilen Alışveriş Çeki Ön Ödemesi(Alışveriş Taahüdü) degerlendirilmesi ve geri dönüşü; üyelik başlangıcınızda kisisel internet ofisinizde ve flayer'larda açık bir sekilde beyan edilip üyelerimiz tarafından onaylanmadan üyeliğin aktif olmadığı GTŞ (Genel Ticari Şartname) çerçevesinde gerceklesecektir. Üyelerimizin Alışveriş Çeki Ön Ödemelerinin(Alışveriş Taahutleri) kullanılabilmesi,Tamamlayıcı ödeme ile veya Re-cash talebinizi bize ulastırdığınızda her zaman mümkün olup,ödeme iadesi olarak yapılabilmesi söz konusu degildir. Ayrıca sponsorunuzdan yardım alarak üyelik devri ve Hesaplama Birimi devri gerçekleştirmeniz mümkündür. Anlayışınız ve işbirliginiz için çok teşekkür ederiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler