28 Ağustos 2013
#1980970

Lyoness Para İadesi Söz Konusu Değilmiş!

2012 Nisan ayında bir arkadaşımın tavsiyesiyle Lyoness şirketine 4400 tl ödeyerek giriş yaptım. ve şirkette girmeden önce yöneticileri ile yapmış olduğumuz görüşmede daha sonra %25 kesinti yapılarak şirketten çıkış yapılacağımız bilgisi verildi. 1 ay kadar sistemde kaldıktan sonra, çıkış için şirket avukatı olan B** isminde kişiyle görüştüm ve bir dilekçe göndermemi %25 kesinti ile sistemden çıkarılacağımı söyledi.


Daha sonra B** ismindeki avukatın şirketten ayrıldığını, onun yerine üyelik iptal işlemlerine S** isimli bir şahsın baktığı söylenildi onunla görüşme yaptığımızda en kısa sürede çözümün gerçekleşeceğini söyledi, ve para iadesinin artık söz konusu olmadığını belirttiler.

Kamil Kamil 1.308 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lyoness Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli üyemiz, Talebinizde belirtilen Alışveriş Çeki Ön Ödemesi(Alışveriş Taahüdü) degerlendirilmesi ve geri dönüşü; üyelik başlangıcınızda kisisel internet ofisinizde ve flayer'larda açık bir sekilde beyan edilip üyelerimiz tarafından onaylanmadan üyeliğin aktif olmadığı GTŞ (Genel Ticari Şartname) çerçevesinde gerceklesecektir. Üyelerimizin Alışveriş Çeki Ön Ödemelerinin(Alışveriş Taahutleri) kullanılabilmesi,Tamamlayıcı ödeme ile veya Re-cash talebinizi bize ulastırdığınızda her zaman mümkün olup,ödeme iadesi olarak yapılabilmesi söz konusu degildir. Ayrıca sponsorunuzdan yardım alarak üyelik devri ve Hesaplama Birimi devri gerçekleştirmeniz mümkündür. Anlayışınız ve işbirliginiz için çok teşekkür ederiz

Ziyaretçi Yorumları