04 Haziran 2013
#1833428

Lyoness Para İademi Yapmıyor!

2012 ocak ayında sisteme üye oldum 4 400 busines ve 4 üyenin parasını kendi cebimden verdim. 4 standart üye toplam 5600 tl gitti.Sistemden çıkmak istedim gittim avukatıyla görüştüm beyefendi diyor 19 600 tl yatırırsan çek veririz sana çıkarsın diyorum hani % 25 kesintiyle çıkarıyordunuz yok onu kaldırdık bu muhabbet 6 ay önce oldu. Dedim tamam bu paranın üstüne su içelim gittim savcılığa şikayet ettim. Mahkeme yolu açık dediler. Madem çok güvenilir bir sistem bu kadar insan çıkmak istediğinde parasını geri verir ,yapan yapar yapamayan zorlanmaz.


Ya bu kadar adam mağdur. Lyones yetkilileri şu kuralı değiştirsinler. İsteyen parasını alıp çıksın kesintiyle yok böyle bir iş.

Fatih Fatih 1.252 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Lyoness Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli üyemiz, Talebinizde belirtilen Alışveriş Çeki Ön Ödemesi(Alışveriş Taahüdü) degerlendirilmesi ve geri dönüşü; üyelik başlangıcınızda kisisel internet ofisinizde ve flayer'larda açık bir sekilde beyan edilip üyelerimiz tarafından onaylanmadan üyeliğin aktif olmadığı GTŞ (Genel Ticari Şartname) çerçevesinde gerceklesecektir. Üyelerimizin Alışveriş Çeki Ön Ödemelerinin(Alışveriş Taahutleri) kullanılabilmesi,Tamamlayıcı ödeme ile veya Re-cash talebinizi bize ulastırdığınızda her zaman mümkün olup,ödeme iadesi olarak yapılabilmesi söz konusu degildir. Ayrıca sponsorunuzdan yardım alarak üyelik devri ve Hesaplama Birimi devri gerçekleştirmeniz mümkündür. Anlayışınız ve işbirliginiz için çok teşekkür ederiz

  • Fatih16 Temmuz 2013

    lyonessden ne arayan var ne soran var beyefendiler yatıyor yav kapatı o şirketi internette dolanıyor güvenilirsinizya madem yahu size kurban bulacaz diye sisteme calısmak mantıksızlık yapan yapmış semineri veren adamlar kaldırmış parayı bizde arada kaynadık elbet bu koyunlar bir gün koyunlukdan cıkar devlet buna bi dur der hani o sözleşmeye güveniliyorya türkiyede ilk başta üye yapıp defalarca seminerde tekrarladıgınız cıkılır % 25 ksintiyle bunun üyelerden habersiz evet tamam kafesi kapatın der gibi artık üyelikden cıkış yoktur ibaresi değişiyor sözleşmede ya sırf bu madde için 1 sene üye yapmaya çalıştım yok kardeşim yok milleti niye zorlayalım verin milletin cıkan cıksın güçlü sistemsinizya o paralar gitsin maya iş merkezinin kirasını ödersiniz seminerlere para verirsiniz bırakın bu işleri.

Ziyaretçi Yorumları