18 Mart 2013 #1690797

Lyoness Para İadelerine Şartlı Başladı!

Arkadaşlar Lyoness sadece şirket merkezine giderek S. A. bey ile yüz yüze görüşüp ısrarcı olan ve ısrarı sonucu kendisinde bulunan iş akdi fesih sözleşmesini karşılıklı imzalayan üyelerinin parasını 3-5 gün içerisinde hesabına yatırıyor. Ancak telefonda bu işlemi kesinlikle inkar edip size imzaladığınız sözleşmeyi hatırlatıyorlar. Ben yaklaşık 2 hafta önce şirket merkezine gidip size bahsettiğim işlemi gerçekleştirdim.


Ben de bunu parasını iade alan başka bir arkadaşımdan öğrenmiştim. Ama tekrar belirtiyorum öncelikle böyle bir işlemin olduğunu inkar ederek söze başlıyorlar fakat yaklaşık 1, 5 saatlik ısrarın peşinden sadece size özel bir durum diyerek kabul edip ödeme yapıyorlar. Bilginize.

Kemal 1.937 Okunma

Cevaplar

  • Lyoness Temsilcisi27 Eylül 2013

    Değerli üyemiz, Talebinizde belirtilen Alışveriş Çeki Ön Ödemesi(Alışveriş Taahüdü) degerlendirilmesi ve geri dönüşü; üyelik başlangıcınızda kisisel internet ofisinizde ve flayer'larda açık bir sekilde beyan edilip üyelerimiz tarafından onaylanmadan üyeliğin aktif olmadığı GTŞ (Genel Ticari Şartname) çerçevesinde gerceklesecektir. Üyelerimizin Alışveriş Çeki Ön Ödemelerinin(Alışveriş Taahutleri) kullanılabilmesi,Tamamlayıcı ödeme ile veya Re-cash talebinizi bize ulastırdığınızda her zaman mümkün olup,ödeme iadesi olarak yapılabilmesi söz konusu degildir. Ayrıca sponsorunuzdan yardım alarak üyelik devri ve Hesaplama Birimi devri gerçekleştirmeniz mümkündür. Anlayışınız ve işbirliginiz için çok teşekkür ederiz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön