Lyoness Hiç Denildiği Gibi Değil İşe Yaramıyor!

Gökhan Gökhan30 Haziran 2014 12:40

Binbir türlü dil dökerek üye yapıldı. Sonra çıkmak istedik paramızı alamadık. Avusturya'dan onay gelmesi gerek 6 ay sürer dediler yaklaşık 3 yıl oldu. Üye yapan kişi üyeliğimizi devretmek için yardımcı olacaktı 3 yıl oldu hala yardımcı olacak. Tamamlayıcı ödeme yaparak paramı kurtarayım dedim yaklaşık 23.760 TL yatırarak ancak kurtarabiliyorum. O da olmadı.

Bari alışverişte kullanarak paramızın bir kısmını kurtarayım dedim. Teknosa'dan ihtiyacım olan buzdolabı için kullanarak puan alalım dedim aynen denilen "Bu kart işe yaramaz ancak Alışveriş çeklerini kullanabiliyorsunuz dendi. Yanlış olmasın yetkili kişiyi arayın dedim arandı sonuç değişmedi.

Alışverişte de işe yaramadı...

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Gökhan 07 Temmuz 2014 08:48

Üyeliğimle ilgili bende herhangi bir belge veya nushası yok. sponsorum sadece parayı alıp beraber yatırdık. sonrasını biz hallederiz dedi. postayla gönderin bende de belgelerin bir örneği olsun. ayrıca madem bu kadar büyük bir örgütsünüz neden 3 yıldan beri benim problemimi gözemediniz.paramı iade edemediniz. belkide binlerce insan çıkmak istiyor ve siz çıkmanın imkansız olduğu bir kural belirleyerek insanların parasını vermiyorsunuzdur. Ayrıca sponsorum olan düzgün olmayan şahıs bayilik satın aldığımızı bunun ileride kat kat fazlası fiyata devir edebileceğimizi söyleyerek bizleri kandırdı.Kandırma üzerine yapılan bir üyelikten siz ne fayda sağlamayı amaç edeniyorsunuz.

profile-icon Gökhan 02 Temmuz 2014 17:24

laf salatasından başka birşey yapmıyorsunuz.

Lyoness Logo Lyoness 01 Temmuz 2014 13:22

‘’Sayın üyemiz, Lyoness’de Alışverişler 4 şekilde gerçekleşmektedir. -Cash Back kartınız ile (Tüm Kobilerimizde ve bazı ulusal firmalarda) -Mobil Cash Back ile (Nakit para kullanmanıza gerek kalmadan alışveriş hesabınızdaki tutarı Mobil Alışveriş çekine dönüştürebilirsiniz,) -Online Alışveriş, (Web sitemize size tahsis edilen kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak,) -Orijinal Alışveriş çekleri ile (Anlaşmalı olduğumuz çok şubeli ulasal firmalara ait alışveriş çeklerini Ülke Ofisinden veya çek satış noktalarından satın alabilirsiniz.) Anladığımız kadarıyla Lyoness üyeliği ile ilgili yeterli bilgiler tarafınıza aktarılamamış ve bundan kaynaklı sorunlar yaşadığınızı görmekteyiz. Bunun çok kolay bir çözümü olarak ; 1 - www.lyoness.com.tr web sitemizde; Kayıt butonunun altında yer alan Lyoness Nasıl işler Videomuzu izlemenizi , 2 - Aynı web sitesinde ,ana sayfada en alt bölümde yer alan Lyoness Üyelerinin tabi olduğu Ticari şartnameyi (GTŞ) okumanızı, 3 –Sonrasında gerekli sorularınızı [email protected] e-posta adresimize göndermenizi rica ederiz. Üyelik başlangıcında sizlere sunulan ve onayınız olmadan üyeliğinizin başlamasının mümkün olmadığı tüm bilgileri zaten sizlere üyelik başvurunuzda sunmuştuk. Şikayet ve taleplerinizi bu içerikler / üyelik ile ilgili detaylı bilgileri tekrar inceledikten sonra göndermenizi rica ederiz. Üyelerimizin ve şahısların Lyoness ile ilgili gerek fiilen gerekse farklı sosyal medya ağlarında , gerçeğe aykırı iddialarda bulunmaları durumunda bu paylaşımlarıyla ilgili öncelikle uyarı, devam etmesi durumunda haklarında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri gereği ve Hukuk Mahkemeleri nezdinde tüm dava ve talep haklarının kullanılacağını saygılarımızla bildiririz. Lyoness Ekibiniz.’’

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular