22 Ekim 2013

Lyoness İnsanları Yanıltıyor!

Bir süre önce giriş yapıp belirttikleri ücretini ödediğim 4. 400 kobi için 700 küsür de şahıs için öyle bir ballandırıp anlattılar ki, bir de bu parayı aldıktan sonrada sürekli sistem değiştirme gereği bulunuyorlar. Bu sistemden yararlanılmak için kendileri gibi insan aldatması yapmamı istediler bunu anlayınca da sistemden çıkmak istedim fakat çıkmak istediğimde benimle görüşme için her gün kapıma gelen o insanları aradığımda, ne bir telefonları açıldı nede yardımları bulundu.

Hiç bir sorumlu yok. Üstlenmiyor bunu, prim için satış yaparken dillerindeki burada sadece siz olacaksınız bakın siz almazsanız o tarafa söz verdik, o girecek dediler. Şimdi ben çıkmak istediğimde girecek olan insan varsa nerede?

Ömer 1.280 Okunma

Cevaplar

  • Lyoness Temsilcisi23 Ekim 2013

    Sayın üyemiz, Lyoness Alışveriş Topluluğu şimdilerde Türkiye'de 170.000 kişiyi aşmış durumdadır. Dünya geneli 3milyon dan fazla üyeye sahiptir. Üye işyerlerimiz için klasik anlamda reklam ve tavsiye pazarlamasının gücüyle sürekli büyüyen uluslararası bir üye ağından faydalanır. Lyoness üyeleri alışverişlerinin yapmak veya hizmet almak için bilinçli bir şekilde Lyoness üye işyerlerini arayıp bulurlar. Yeni müşteriler kazanılmış, eski müşteriler güncellenmiş, devamlı müşteriler ise elde tutulmuş, böylece de ciro artışı sağlanmış olur. Lyoness üyeliği diğer bir üyenin tavsiyesiyle ve kişinin kendi isteği üzerine gerçekleşmektedir. Hiçbir zorlama durumu söz konusu olamaz. Üyelik başlangıç talebinden sonra Lyoness tüm şartlarını GTŞ(Genel Ticari Şartname) ile açık ve net bir şekilde üyeye beyan eder. Ancak okudum onayladım onayı sonra üyeliğin aktif hale gelmesi mümkündür. Kişi tarafından şartlar kabul edilmediği durumda üyelik gerçekleşmesi mümkün değildir. Bu durum hem kişinin kendi isteği üzerine üyeliğin talebini doğrulamaya yarar ve aynı zamanda yanlış bilgilendirmeyi ortadan kaldırmaktadır. Tarafınızca onaylanmış olan Üyeliğinizin ve Üye iş yeri kapsamları şartname çerçevesinde işlemektedir. Bu kapsamdaki taleplerinizi memnuniyetle yerine getirmekteyiz. İstediğinizde üye işyeri sözleşmenizi,ilgili maddeleri gereğince iptal edebilir ve yine üyeliğinizi de GTŞ(Genel ticari Şartname) kapsamında ilgili maddeler gereğince iptal edebilirsiniz. Şartları tekrar gözden geçirdikten sonra ve [1]www.lyoness.com.tr adresimizden Lyoness Nasıl İşler videomuzu izledikten sonra sorularınızı [2][email protected] den Lyoness Ekibiniz tarafından cevaplandırılacaktır. Saygılarımızla Lyoness Ekibiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön