15 Nisan 2014

Lyoness Genel Ticari Şartname Namı Değer GTŞ!

Sayın Lyoness yetkilisi; boşluğuma getirip benden 4400 tl aldınız. Tabire dikkat aldınız diyorum neden çünkü aldınız ve bir kart bile göndermediniz hemde defalarca söylememe rağmen. Mesele kart değil yanlış anlaşılmasın sadece fiyakalı giriş yaptım.

Mesele şu; Bana sistemi anlatan Ankara'dan E**** K. isimli sponsor. Arkadaşımın ısrarına dayanamayarak geçtim karşısına o anlattı ben dinledim ama nasıl anlattı şöyle basamak atlıyorsun merdivenleri şöyle çıkıyorsun seviye atlıyorsun en sonunda klasik son hep beraber huzur evi açıyoruz?

3. denemeden sonra bana istediğin zaman çıkıp paranı alabilirsin. Dene dedi aldı parayı. Şimdi şu çok güvendiğin Genel Ticari Şartname'nin altında Islak imzamı göreceğim şekilde bana gönderiniz.

Ozan 1.772 Okunma

Cevaplar

  • Lyoness Temsilcisi30 Nisan 2014

    ‘’Sayın üye, Sizin dosyanıza ve üyelik bilgilerinize ulaşılabilmesi için ,kişisel güvenliğiniz açısından sistemde kayıtlı olan mail adresinizden ,tarafımıza Üye ID numaranızı,ad soyad bilginizi ,talebiniz ile birlikte [email protected] mail adresimize göndermeniz gerekmektedir. Mailiniz ulaştığında talep ettiğiniz bilgi tarafınıza en kısa sürede ulaştırılacaktır. Lyoness ekibiniz,’’

  • Ozan 23 Nisan 2014

    [email protected] adresine e-mail gönderdim aynen söyle yazdım. "Sayın yetkili sizden altımda imzamın olduğu sözleşmeyi göndermenizi rica ediyorum. Altında imzanız var diyerek bana paramı iade etmediğiniz o sözleşmelerdeki imzamı görmek istiyorum. Saygılar.." Gelen cevapta bana teklif ettikleri bilgi söyle; Adım, soyadım ve doğum tarihim. Sizler insanları hakikaten aşağılıyorsunuz. Nasıl bir yönetim anlayışına sahipsiniz hayret ediyorum. İsmimi bana bilgi olarak iletmeniz ne kadar çaresiz olduğunuzu gösteriyor. Neden bu kadar korkuyorsunuz? Sadece o imzayi görmek istiyorum.

  • Lyoness Temsilcisi21 Nisan 2014

    ‘’Değerli üyemiz, Lyoness üyeliği diğer bir üyenin tavsiyesiyle ve kişinin kendi isteği üzerine gerçekleşmektedir. Hiçbir zorlama durumu söz konusu olamaz. Üyelik başlangıç talebinden sonra Lyoness tüm şartlarını GTŞ(Genel Ticari Şartname) ile açık ve net bir şekilde üyeye beyan eder. Ancak okudum onayladım onayı sonrası üyeliğin aktif hale gelmesi mümkündür. Kişi tarafından şartlar kabul edilmediği durumda üyelik gerçekleşmesi mümkün değildir. Bu durum hem kişinin kendi isteği üzerine üyeliğin talebini doğrulamaya yarar ve aynı zamanda yanlış bilgilendirmeyi ortadan kaldırmaktadır. (Eğer tavsiye ederek kaydınızı gerçekleştiren üyelerimiz konusunda ; yanıltıcı bilgi verdiklerini düşünüyorsanız bu konuda detayları/dayanakları tarafımıza bildirmenizi rica ederiz.) Şahsınıza ait talep ettiğiniz bilgiyi size gönderebilmemiz için; şahsi güvenliğiniz açısından sistemde kayıtlı olan eposta adresinizden [email protected] ‘ye mail göndermeniz gerekmektedir.Mailiniz tarafımıza ulaştığında talebiniz en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla, Lyoness Ekibiniz.’’

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön