19 Ekim 2016

Lydia Telefonumu Apple Yetkili Servise Göndermedi Ve Vidaları Takmadan Teslim Etmiş

İPhone6 Plus telefonumu 27.09.2016 tarihinde Lydia Apple yetkili servisine teslim ettim. Teslim ederken ekranımda ki lekelerden istinaden sıvı teması diyerek garantiye girmeyeceğini belirttiler. Sıvı teması olmadığını ve incelenmesini istediğimi belirttim. Cihazın direk Apple Türkiye'ye gitmesi gerekiyordu, yani ama ben gittiğine inanmıyorum çünkü belge veremiyorlar.


Apple Türkiye ile iletişimdeyim, cihazın servise girmediğini belirtiyorlar. Cihaz bana 15.10.2016 tarihinde teslim edildi ve ben cihazımı 18.10.2016 tarihinde Apple Türkiye yönlendirmesi ile Genpa yetkili servisine teslim ettim. Teslim edilirken yapılan incelemede şarj girişinde ki 2 vidanın takılmamış olduğu teslim edildi ve rapora işlendi. Lydia servisinden bana yalan söylendi ve vidalar demonte şeklinde teslim edildi. Sorun çözümlenmediği süre içerisinde Apple genel ve oda yetmezse mahkemeye kadar taşıyacağım bu konuyu.

Özcan 1.749 Okunma

Cevaplar

  • Özcan22 Ekim 2016

    Konuyla ilgili anket mail'i gönderdiniz ama henüz bana firmadan kimse ulaşıp telafi yoluna bile gitmedi, bu saatten sonra avukatım ile muhatap olurlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön