14 Ekim 2015

Luxor Çözülemeyen Piksel Kaybı ve Ulaşılamayan Teknik Servis

TV aldım 4. ayı bitmeden piksel kaybı oldu. Luxor müşteri hizmetlerini arayıp servis istedim. 7.10.2015'te almaya geldiler ve servis süresince kullanmanız için yarın gelip (8.10.2015) yedek TV bırakacağız dediler. Gelmediler. Servise 4. kez aramamda ulaşabildim. Konuştuğum yetkili 'zaten 8.günden sonra böyle bir mecburiyetimiz var, biz size varsa bırakırız demişizdir' diye kurumsallıktan uzak bir tavırla karşılık verdi. 1 hafta oldu ne servise gönderdiğim TV'den haber var ne de teknik servise ulaşabiliyorum. Luxor'dan uzak durmama yetecek olan sebepleriniz varken bir de beni hakem heyetine mecbur bırakacaksınız. 4 aylık cihazda sorun yaşayıp üstüne servisinizin peşinde koşuyorum. Yazık.

Esra 382 Okunma

Cevaplar

  • Esra19 Ekim 2015

    Siz luxor olarak değiştirmişsiniz ama o Vestel garantisinde ve ben sorunu vestelle yaşıyorum arkadaşlar. bir araştırın zahmet olmazsa!

  • Luxor Temsilcisi14 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle Vestel tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Başvurunuzla ilgili olarak Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü’müzden Çözüm Merkezi Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle [email protected] kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürlüğü #GURURLAYERLİ

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön