16 Nisan 2013

Luxell Pişirmeyen Fırınımın İadesini İstiyorum!

Luxell fırın aldım 2 sene önce alt rezistans da problem vardı hamur işlerinin altını pişirmiyor du. yetkili servise gönderdim. 1 yıldır gönderiyorum. . Her seferinde termostatını değiştirip bana geri gönderiyorlar, Torium Electroworld 'den aldım. Ek Garanti de yaptırdım. bu konu hakkında hem Electrowold'den hem de Luxell firmasından ve yetkili servisinden şikayetçiyim ve paramın iade edilmesini fırınlarını geri alınmasını istiyorum .

Sibel 383 Okunma

Cevaplar

  • Luxell Temsilcisi04 Haziran 2013

    Sayın; Değerli müşterimiz şikayetiniz halen devam etmekte ise lütfen bizimle iletişime geçiniz. KUMTEL&LÜXELL Müşteri Hizmetleri İletişim 444 56 85 İlginiz için teşekkür ederiz.

  • Sibel25 Nisan 2013

    Azmi Yeter Adına luxell börekçi fırın aldık. Büyük bir heyecanla aldığım börekçi tip fırın 1 buçuk saatte pişmiyor yemek , kek bozuluyor Böreğin üstü yanıyor altını pişirmiyor. Servisten Termostatını, kapagını değiştirip gönderiyorlar. . Servise 4. Kez gitti...Gide gele de fırınımın her tarafı vuruk kırık içinde geliyor. Ben paramın iadesini istiyorum. . Ayrıca Kesinlikle hem çevremdeki tanıdıklarıma hem de kendim asla luxell. den 10 numara fırın da çıkarsa almayacağım. . Almak isteyen arkadaşlarıma da mani olacağım...bilginize. .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön