Luxell Börekçi Aldığımıza Pişman Olduk.

Sezgin Y. |

Ocak sonunda aldığım Oktay usta reklamlı fırın yiyeceklerin içini çiğ bırakıp dışını yakıyor. İç ızgaraları yemekle birlikte alta düşüyor. Kapaktan çıkan sıcaklıkla beyaz renk ön panel tamamen sarardı diye 11.06.2014 'te Sakarya Buzel Servise götürdüm ve değişim istiyoruz dedik tamir ederiz diyerek kabul etmediler.

23.06.2014 Luxell Müşteri Hizmetleri ile görüştüm servise talimat verilecek fırın değişimi hemen yapılacak dediler. 25.06.2014' te ise servis bizi arayan olmadı bilgimiz yok deyince tekrar aradım. İ** bey, arızalı parçalar değişecek biz kesinlikle değişim yapmıyoruz dedi ve halen fırını alamadım. Kayserid'en fırının ana gövdesi, ön kapak, contası, iç ızgarası gelecekmiş. Geriye ne kaldıysa.

Etiketler :

Pişirme Problemi Çağrı Merkezi Sorun Çözme Tekrar Eden Sorun Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  14:26

  Değerli Müşterimiz,
  Öncelikle Firmamıza gösterdiğiniz ilgiye teşekkür ederiz.
  Başvurunuzla ilgili olarak Tüketici Hizmetleri Yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi öncelikle cagrimerkezi@kumtel.com kanalıyla bizlere iletmenizi rica ederiz.
  Ayrıca tüm başvurularınız için Türkiye’nin her yerinden, 444 56 85 / KUMTEL Çağrı Merkezimiz hafta içi 08:00-17:30 cumartesi 08:00-15:30 hizmetinizdedir.
  Durumu bilgilerinize sunar, sağlık ve mutluluk dolu günler dileriz.
  KUMTEL A.Ş. Tüketici Hizmetleri
  444 56 85
  www.kumtel.com
  OSMAN SÖNMEZ

 • Sezgin Y.
  17 Ekim
  20:10

  Garantide 1 aydan fazla kaldi.Icindeki demir izgarasinda yada kasasinda hata var.Firina koydugumuz kaplar icindeki sicak yemekle beraber tabanina dusuyor.Sozde yaptilar.Keainlikle luxell borekci almayin.Tamamen kalitesiz.Firini hatali uretiliyor elinizde kalir.

 • Sezgin Y.
  04 Temmuz
  01:09

  Luxell firma yöneticerinden yaklaşık 1 aydır ses soluk çıkmadı.Arama bile yapmadılar.Duyarsız ve ilgisizler.Ramazan ayı bitince arayacaklar sanırım.Bu saatten sonra Luxell Oktay usta börekçi fırınını şirket yönetimi kurulu başkanı Mustafa beye bağışlıyorum kendilerinin de kullanacaklarını sanmıyorum ama olsun.Sessiz tepki.

 • Sezgin Y.
  29 Haziran
  20:35

  Luxell müşteri hizmetleri arama zahmetinde dahi bulunmadığı için aradığımda onlara ben sizi fason (yan sanayi parçalarından ürün yapan,görünürde olan ama aslında ürününde garanti, ve değişim yapılmayan,spot türü,dayanıksız,kalitesiz ürün çıkaran firma)olarak biliyordum dediğimde tarafıma Israrla Türkiyedeki en büyük üç şirketle yarışıyoruz,Sizi mağdur etmeyiz,Biz ürünümüzün arkasındayız hemen birebir değişimi yapılacaktır vb.sözler sarfederek müşteriyi aldatmayınız.Şirket yöneticileri kayıtlarınızı dinleyin bu konuşmaları yaptığınızı duyarsınız.