10 Ağustos 2018
#10766831

Luxe Life Hayal Kırıklığı!

Luxe Life Amasya şubesinden diva oturma grubu, roma yatak odası takımı ve Selçuklu yemek odatakımı aldım. Ürünler geldiğinde yemek odasının sandalyelerinin 1 tanesi hariç çizik içindeydi. Ayrıca yatak odasının başlığı istediğimiz renkten farklıydı. Ayrıca yatak odası karyolasının kurulurken karyolasının ayakları havada kalmıştı. Sonra çalışanlar karyola demirinin yanlış gönderildiğini ve kesilmesi gerektiğini söylediler ve gidip kestirip geldiler.


Kurulum yapıldı ancak yatak karyolaya sığmadı. Zaten başlıkta sorun olduğunu iletişimden değişim yapılacaktı. Karyolaya yatağın sığmaması nedeniyle tümden değişim yapacaklarını söylediler. Bu arada yeni sandalyeler ve yatak karyolasının geldi. Sandalyeler sorunsuzdu ancak karyola kurulduğunda yatak yine sığmadı. Çalışanlar yatağı ölçtüler ölçüsünde bir sorun yoktu. Zaten biz yatağı mobilyadan sonra mobilya ölçüsüne göre almıştık.


Uğraşlarına rağmen sığmayınca başlık dekorasyonunun birini çıkarıp yatağı ancak sığdırdılar. Böyle kullanın dediler. Şubede bizimle ilgilenen kişi de merkezle görüşeceğiniz söyledi. Ancak görüşmeler sonucunda merkezin sorun olmadığını söylediğini iletti. Biz yatağı şu an bu şekilde kullanıyoruz. Ve yeni aldığım takımdan beni soğuttular. Bir çözüm bile üretemediler.

Sevda Sevda 4.654 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları