07 Aralık 2019
#13153016

Lunabet Hesap Blokesi

İnsanları siteye toplamak adına herkese 30 Free spin verdiler. Bende 30 Free spini çevirip 100 TL yapıp çekim talebi verdim fakat o da ne çekim talebi verdikten 10 dakika sonra girip baktığımda hesabım block yedi. Canlı destek sebebinin Aynı IP üzerinden başka hesaba girilmiş falan dedi ve sistemin otomatik ban attığını söyledi. Buna inanacak olan var mı? Sistem bu parayı çevirene kadar aynı IP hatası vermiyor fakat çekim talebi verince aynı IP üzerinden 2 hesaba girilmiş hatası veriyor. 100 TL ödememek için bu kadarı göze alamazsın ya. Zamanında cuma günleri 15 er TL Freebet verdiklerinde de aynı olaylar yaşanmıştı şimdi yine.

Ataberk Ataberk 966 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Ataberk07 Aralık 2019

    Birden fazla hesap falan açılmadı yalan konuşuyorsunuz. 100 TL ödemeemk için bu yalanı ortaya atıyorsunuz. Üstüne üstlük canlı destekten engelleniyorum.

  • Lunabet Temsilcisi07 Aralık 2019

    Merhabalar; Her bilgisayar, IP adresi, Hesap, Oyuncu, e-mail adresi sadece bir defa bonustan yararlanabilmektedir. Birden fazla açılan hesap tespit edilirse bonus ve tüm kazançları iptal edilir hesaplar kapatılır.Lütfen Lunabet canlı destek hattına bağlanarak aynı IP üzerinden açtığınız hesapların kapatılmasını talep ediniz. Saygılarımızla.

Ziyaretçi Yorumları