28 Şubat 2018
Yorum Yap
#10182809

Panço Ve Lumberjack Tam Bir Fiyasko!

02.12.2017 de Panço Çocuk Giyim' den Lumberjack bot aldım. Sonuçta Panço güvenilir bir marka keza dünya para verip aldığım üstelik"waterproof" olduğunu iddia eden Lumberjack kış için uygundu. Tabi ki öyle olmadı. Abartmıyorum (fiş ve fat. Elimde) yaklaşık 1 ay gibi kısa bir sürede botların ön kısımları yırtıldı. Panço incelemeye gönderdi.


Sonuç: Çarpma ve sürtünmelerden kaynaklanan deformasyonlar müşteri hatasıymış. 8 yaşında bir çocuk ayaklarını eline alıp öyle mi yürüyecekti yani. Haftada 3-4 gün giyebilmişti zaten. Bu süreçte 30 TL verip almış olduğum ayakkabılar ise (bugün 40 gün oldu) hala sapasağlam. Her iki ayakkabının da fotoğrafını da buraya koyuyorum. Bir şey yapamayız deyip beni öylece gönderen Panço firmasını kınıyorum. Hani güven hani müşteri hakları! Bu kadar etkisiz olduğunuza inanmıyorum. Lumberjack bot mu? Bu kadar para ve sonuç rezalet. Malının arkasında durmayan bir firma..

Emre Emre 2.543 Okunma

Cevaplar

  • Lumberjack Temsilcisi28 Şubat 2018

    Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla Lumberjack Müşteri Hizmetleri www.lumberjack.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler