04 Temmuz
Yorum Yap
#10627574

Lumberjack Ürün Kalitesi Hakkında Geri Bildirim!

Konuyu burada herkese açık bir şekilde yazmak istemezdim bu sebeple sizlere iletişim adresiniz olan ([email protected]) adresinden mail attım fakat mailim ulaşmadı diye rapor geldi. Aanırım bu adresi kullanmıyorsunuz bu sebeple şikayetimi buradan yazmak durumunda kalıyorum. Mail adresinizi ise aşağıdaki linkten almıştım yanlışsa lütfen bilgilerinizi güncelleyin


(http://www.mekan360.com/360fx_iletisim_lumberjackmerkez-iletisim. Html)


Öncelikle şunu belirteyim sizden yeni bir ürün talebim veya herhangi bir başka beklentim yok sadece ürün kaliteniz hakkında sizi bilgilendirmek istedim lütfen bu yazıyı ürününüzü kullanan bir müşterinizin samimi bir geri bildirimi olarak kabul edin.


Geçen yaz bir mağazanızdan üzerinde Lumberjack logosu bulunan bir ayakkabı satın aldım ayakkabının modelini bilmiyorum bu sebeple size resimlerini iletiyorum. Bu ayakkabıyı Lumberjack olduğu, yıllarca giyebileceğim bir ayakkabı olduğu ve kaliteli olduğunu düşünerek almıştım fakat hayal kırıklığına uğradım aldığım ayakkabının maalesef üzerindeki deri kısımlar soyulmaya başladı ve yanları açıldı kaldı ki bu ayakkabıyı yazlık olduğu için kışında giymemiştim ayakkabı daha geçen yaz soyulma belirtileri vermeye başladı. Bu yaz ise ayağıma 2 gün giydim ki bu resimlerde gördüğünüz hale geldi.


İnanın ki bir dönem B** mağazalarından ucuz olduğu için öylesine yazlık bir ayakkabı almıştım o ayakkabıyı yıllarca kullandım bir türlü eskitemedim neyse ki bir cuma namazında herhalde ihtiyacı olan biri camiden ayakkabıyı çaldı da yeni ayakkabı alma gereği duydum.


B*** mağazasına ayakkabı üreten taşeronun sunmuş olduğu kaliteyi maalesef markanızda bulamadım ve hayal kırıklığına uğradım hatta çalınsın diye camide orta yere koyuyorum dönüpte yüzüne bakan yok bir türlü çalınmıyor zaten çalınacak halide kalmamış sanıyorum hırsızlarda çalınacak ayakkabıyı biliyor gidip düzgün ayakkabıları çalıyorlar bizim Lumberjack'ın yüzüne bakan olmuyor.


Belirttiğim gibi sizden yeni bir ayakkabı beklentim yok ya da başka bir beklentide duymuyorum sadece sunduğunuz ürünün kalitesini görün bilin istedim. Sanıyorum tasarımla ilgili bir sorun var.

Taşkın 1.732 Okunma

Cevaplar

  • Taşkın27 Ağustos

    Size şikayeti 4 Temmuz2018 de yazmıştım bugün 27 Ağustos 2018 gerçekten çok kısa sürede ilgilendiniz ayakkabılarınızı çöpe attım bakkala giderken bile giymeye değmez ilgilenmek isterseniz gidin Halkalı çöplüğünden bulun alın inceleyin ilgi ve alakanız için çok teşekkür ederiz Ayrıca buralarda şikayetinizi aldık en kısa sürede ilgileneceğiz filan diye poz kesip kendinizi milletin derdiyle ilgili ve alakalı sattığı ürünün arkasında duran bir işletme olarak göstermeyin çünkü öyle değilsiniz şu an gidip dandik bir ayakkabıcıdan dandik bir ayakkabı aldım Polo filan yazıyor ama değil bakın bu dandik ayakkabıyı kaç sene giyeceğim bakında kendinizden utanın işte resimlerini de size iletiyorum bakın bakalım

  • Lumberjack Temsilcisi04 Temmuz

    Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla Lumberjack Müşteri Hizmetleri www.lumberjack.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler