03 Şubat 2014 #2272233

Lumberjack Marka Kışlık Botlar Kusma Yapıyor

16 Aralık 2013 de aldığım Lumberjack marka sarı botumun sol teki büklüm yerinden kusma yapıyordu. Sadece 2 kere giydiğim botumu aldığım mağazaya götürdüm. mağaza yetkilisi olduğunu düşündüğüm kişi ürünümü alarak firmaya gönderdi. 31 günde cevap geldi ve üründe ayağı terletecek bir malzeme bulunamamış.


Zaten terleme sorunu yoktu ama bu su damlası şeklindeki durumu anlayamadım. Demekki benim ayaklarımda sorun var değil mi? Keşke ayaklarımı da gönderseydim onları da inceleselerdi. Lumberjack'ten şikayetçiyim, 175 lira para verdim ve gerçekten parayı sokaktan toplamıyoruz. Hakem heyetine dilekçemi verdim hem 30 gün sürdüğü için hem de iade almadıkları için.

Gülşah 593 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah13 Ocak 2015

    Ben hakem heyetine gittim paramı aldım diyorum siz daha hala olumsuz döndük diyorsunuz. Alemsiniz

  • Gülşah05 Ocak 2015

    Şikayetimi hakem heyetine yaptım ve haklı bulundum, ürünü iade ettim. Ziylan gurup denen şirket kendi malına sahip çıkmayıp her ne kadar müşterilerini mağdur duruma soksa da, ülkede adalet var. Bu yazıyı okuyan varsa, bu firmanın ürünlerini sakın almayın.

  • Lumberjack Temsilcisi05 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. İncelenmek üzere gönderilen ürünler Ürün İnceleme Uzmanları tarafından titizlikle incelenmiş ve üründe üretimden ya da malzemeden kaynaklı bir hata ile karşılaşılmamış olmasından dolayı ürününüzle ilgili ilgili olumlu bir karar verilememiştir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; Ziylan A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön