28 Ocak 2014 #2262009

Lumberjack Hatalı Ürünü Kabul Etmiyor

15.12.13 tarihinde Bursa Anatolium Lumberjack mağazasından tütün rengi 43 numara bot satın aldım. Yaklaşık 10 gün sonra botun sol tekinde, içe doğru burun tarafında bir çatlama gördüm. Bu çatlaktan dışarıya doğru içerideki terin atıldığı gözükmekteydi. Bende ürünü mağazaya 28.12.2013 de teslim ettim.


18.01.14 tarihinde botu tekrar teslim aldığımda hiçbir tadilat yapılmadığını gördüm. Bunun neresine tadilat yapılmış diye sorduğumda ise "yapılmış sen boşver" denildi. Botu ilk giydiğim gün tekrar aynı sorunla karşılaştım. Bu sefer İzmir lj'yi aradım. Orada görüştüğüm şahıs bana botu nerede giydiğimi sordu. Ofiste diyincede o yüzden öyle olmuştur dedi. Bu botlar ofiste giyilmiyor mu?

Murat 696 Okunma

Cevaplar

  • Murat03 Şubat 2014

    Lumberjack firması bu nasıl müşteri memnuniyeti sağlamaktır aklım ermiyor. Ben buraya bu şikayetimi yazıyorum ki bayiden istediğim cevabı alamamışım. Sizin yapmanız gereken benimle bizzat iletişime geçmenizdir. Bayi sizin ürününüzü satmıyor mu? Lütfen benimle iletişime geçin. Olayı başınızdan atmayın. Böyle saçmalık olmaz..

  • Lumberjack Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Satış sonrasında sorun yaşadığınız ürünlerimizle ilgili tüm işlemler, ürünü satın aldığınız bayilerimiz aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Ürün sizlerden teslim alınması ve değerlendirmeye gönderilmesi bayi iç işleyişi ile sağlanmaktadır. Bu nedenle bu tür işlemlerle ilgili olarak bayi ile görüşme sağlamanızı rica ederiz. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; Ziylan A.Ş.

  • Murat01 Şubat 2014

    Lumberjack firmasından şuana kadar tek bir telefon almadım ve ürünüm tekrardan incelenmeden geri gönderilmiş. Ürünle ilgili herhangi bir işlem yapılmayacağına dair bota not bırakılmış. Bundan sonraki süreç şu şekilde işleyecek. Ben lumberjack firmasını tükeci haklarına şikayet edeceğim ve hakkımı arayacağım. Bu kadar sorumsuzluk olmaz. Bir firma ürünü arkasından bu kadar durmamazlık yapmaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön