17 Mart
#11725823

Lumberjack Haklarımı Sonuna Kadar Kullanacağımı Biliniz

04.11.2018'de Bayrampaşa Forum’da bulunan Boyner mağazasından satın almış olduğum Lumberjack marka bot 2 ay gibi kısa sürede yan kısımlarından açılma yaptı. Boyner mağazasına götürdük. Firmaya gönderileceğini incelenip bilgi verileceği söylendi. Dün aradılar ürününüzde kullanım kaynaklı sorun olduğundan değişim ve iadesinin olmadığını belirterek ürünü iade almamızı istediler. Şimdi bu ürünleri inceleyen yetkiliye sorarım başka bir X firmasından almış olduğum botlarımı 3 yıldır kullanmaktayım. Hiçbir deformasyon dahi olmamışken sizden aldığım bot için kullanım hatası dersiniz. Fiyatı da sizinkinin fiyatında. Bu arada bizler botları dolaba kaldırmak için almıyoruz. Utanmasanız botlara lütfen giymeyiniz diye yazacaksınız. Tüm yasal.

Berna Berna 1.154 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Berna18 Mart

    Firma cevap yazmış ürünler merkez ürün inceleme birimindeki uzmanlarımız tarafından değerlendirilmektedir. İnceleme sonucunda verilen karar nihai inceleme sonuçlarımızdır. İnceleme sonucunuzun dışında işlem yapamayacağımızı paylaşmak isteriz. Müşteri memnuniyetine de önem veren bir firmaymış bunu da anlamış olduk. Bir daha asla bu markayı almayacağıma emin olabilirsiniz.

  • Lumberjack Temsilcisi17 Mart

    Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla Lumberjack Müşteri Hizmetleri http://www.lumberjack.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler