Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Lumberjack FLO İade Sıkıntısı

profile
Merlin
17 Eylül 2023
203

FLO'dan kızım için internet üzerinden aldığım 23082715598632-1 sipariş numaralı fea2023003703638 ft numaralı 28.08.2023 ft. Tar. Ürün; dar kalıp olarak üretilmiş, eve ® geldiğinde ve denediğinde iki ayağının da arka bilek ile topuk arasındaki kısmında yaralar açmıştır. En yakın mağazaya gidip, bir numara büyüğünü de deneyince, aşırı dar bir kalıp olduğundan, aynı şekilde bir fark olmadığını ve bu modelin bize uygun olmadığını anlayıp iade istedik.

Mağaza internet üzerinden alındığı için iade yapmayıp, merkeze gönderdi. 10 Eylül '23 göndermeden önce, mağaza ürün inceleme belgesi düzenleyerek, Muş. Rahatsızlık sık. Diye belgeye not düştü. Aynı şekilde biz de o belgenin üzerine, bir numara büyüğünü denediğimizi, kalıp-ayak uyumsuzluğu olduğunu ve iade talebimizin olduğunu yazdık.

7 gün sonra gelen SMS'de, üretimden kaynaklı bir hata bulunmadığı ve inceleme kaydı açılan mağazaya geri gönderildiği bildirilmesi üzerine; 0850 290 33 56 numaralı telefonu arayıp, tüm süreci oradaki arkadaşa anlattığımda, hatta ayak yaralarının resimlerini de gönderebileceğimi, inceleme esnasında merkezden aramalarını beklediğimi, spor ayakkabıyla birlikte gönderilen fişin üzerinde yazılı olanları tek tek okudum.

İnceleme yapan kişinin üretim hatası olup olmadığını inceleme dışında benim notumu da okuması gerektiğini, iade nedenimin ayakkabı vurması gerekçesiyle olduğu halde, üretim hatası yoktur deyip mağazaya gönderdiğini, ve giyemeyeceğimiz ayakkabıyı gidip alınca ne yapacağımı sordum. Bu süreçten memnun olmadığım için inceleme yapan kişiyi şikayet etmek istedim.

Şikayet dilekçem telefonda konuşurken yazıldı ve ben şikayet takip numarasını istediğimde; şikayetimin o an red edilmiş olduğunu öğrendim. Ben böyle bir saçmalık görmedim. İşiniz kaliteli ürün satmak, ya da kaliteli hizmet vermek değil de, insanları oyalayıp mağdur etmek mi? Burada Şikayetvar ® 'da aynı şekilde başka şikayetler de yazılmış. Kendi uygulamasında bile 4 gün önce aynı şekilde yine bir şikayet yazılmış.

Demek ki hata müşteride değil. Kutusu, faturası varken ve ürünün tekrar satışına engel bir durum yokken, müşteriyi böyle mağdur etmeniz normal mi? Tüketici Hakları için sizinle bir çözüm bulamayıp, illa heyete mi gitmemiz gerekiyor. Haklarımı sonuna kadar arayacağım. www.flo.com.tr ®/ürün/lümberjack-polina-3fx-siyah-kadın-spor-ayakkabı-101347308.

Gelişme
Gelişme

17 Eylül 2023 13:39

Urunu FLO üzerinden aldığım için iademi de FLO yapmalı. Bu yüzden şikayetimi FLO firmasına yapıyorum. Ama şikayetimde Lumberjack yazıyor. Şikayetim FLO ya. Lütfen düzeltir misiniz? Faturayı kesen de satan da iade istememi kaideye almayan da FLO.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Lumberjack Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 9 sa 24 dk
Lumberjack Logo
17 Eylül 2023 15:24

Değerli Müşterimiz , Talebinizin en kısa sürede çözümlenmesi için tarafınıza dönüş yapacağız. Saygılarımızla LUMBERJACK Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

1

Lumberjack FLO Ayakkabı İade/Değişim Kararı Alınan Ürünün Tedarik Edilmemesi

profile
Zohra
2 hafta önce
142

9990800000X237DOO23E numaralı internet üzerinden 09.10.2023 tarihinde Lumberjack baller 3FX Siyah Kadın Comfort Ayakkabı 37 numara satın aldım fakat ocak ayında yan taraftan yırtılma fark ettim. Adana FLO Baraj Yolu şubesine 29.01.2024 tarihinde incelenme için ürünü teslim ettim. Ve 07.02.2024 tarih...

1

Lumberjack FLO İade Şikayeti

profile
Ali
3 hafta önce
90

FLO Mağazacılık ve Pazarlama A.Ş. web sitesinden X2402653749 sipariş numarası ile eşim için Lumberjack marka bir bot satın aldım. Ne var ki, bot eşime uymadı ve iade etmek istedim. 29.01.2024 tarihinde aynı web sitesi üzerinden iade kodu almak istedim ancak 8 kez denememe rağmen başarılı olamadım. A...

Lumberjack FLO İade Şikayeti

Lumberjack FLO'dan Spor Ayakkabısı

profile
Berfin
31 Ocak
201

Forum Kapadokya içerisindeki FLO şubesinden Lumberjack marka 39 numara spor ayakkabı satın aldım. Ancak sağ ayakkabının numarası büyük geldiği için ayağımdan çıkıyor ve rahatsızlık veriyor. İade etmek istediğimde ayakkabının hatası olmadığı söylenerek geri çevrildim. Neden ayakkabıyı değiştiremiyoru...

Lumberjack Eksik Ayakkabı Gönderimi

profile
İbrahim
26 Aralık 2023
456

https://www.lumberjack.com.tr internet sitesinden Kasım indirimleri kapsamında 4 adet spor ayakkabı aldım. Ayakkabılar elime ulaştığında büyük bir koli içerisinde 3 tane ayakkabı kutusu gelmişti. (1 ayakkabı eksik) Fotoğrafını çekip Lumberjack müşteri hizmetlerini aradım, beni bir üst birimin arayac...

Lumberjack FLO Değişim İade

profile
Pınar
17 Aralık 2023
417

Online FLO uygulamasından erkek çocuk bot aldım (Lumberjack blanka siyah) 35 numara büyük geldi. Mağazadan değiştirmek istedim. Mağazada kalmamış. Reyon görevlisi arkadaş 34 numarasını ve benim adresimi sisteme girdi onay kodu geldi. Kasaya belirtin evinize gönderilecek dedi fakat kasa görevlileri o...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Lumberjack Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 9 sa 24 dk
Benzer Şikayet Yaz