09 Eylül 2013 #2001018

Lumberjack Dikişlerinin Açılması!

29/06/2013 tarihinde İstanbul FLO mağazasından alınan çocuk ayakkabısı bir hafta bile giymeden dikişleri açıldı. Ankara Optimum FLO mağazasına şikayetimizi bildirdik ve tadilata gönderdik fakat temmuz ayının ilk haftası tadilata verilen ayakkabı bize 9. ayda teslim edildi.


Fakat kontrolümüz sonucunda yapılan tadilat orijinaline uygun olmayıp dalga geçer gibi kötü bir şekilde dikilmiş ve daha önce olmayan bir deri deformansıyla (deride açılma ) kullanıcı hatası olarak tarafımıza rapor edilmiş.


Bunun akabinde 07/09/2013 de mağazaya geri verip iade etmek istediğimizi bildirdik iade alınmadığı taktirde tüketici mahkemesine başvuracağımı bildirdim ve cevap bekliyorum lütfen gereğini yapınız.

Nurdan 404 Okunma

Cevaplar

  • Lumberjack Temsilcisi10 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz; Firmamızda uygulaması bulunan ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti ve Şikayetleri Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda, sizlerden gelen her türlü talep ve görüşün hizmet kalitemizi arttırmak için bir fırsat olduğunu ve bu kapsamda değerlendirildiğini bilmenizi isteriz. Bu vesile ile mağazalarımızı ve ürünlerimizi tercih ettiğiniz için sizlere ayrıca teşekkür ederiz. Tarafımıza aktarmış olduğunuz bilgilere istinaden talebiniz doğrultusunda ürününüz tekrar incelenebilir. Bu nedenle ürününüzde gerekli inceleme işlemlerinin yapılabilmesi için; ürünün satış fişi ile birlikte merkezimize Ürün İnceleme Birimi’ne ulaştırılması gerekmektedir. Bu sebeple sorun yaşamış olduğunuz ürünü satış belgeniz ile birlikte size en yakın FLO mağazasına ulaştırmanızı rica ederiz. Ürünü sizden merkezimize iletmek amacıyla teslim alacaklardır. Bu aşamadan sonra ürününüz inceleme departmanı sorumlularımız tarafından incelenecek ve yapılan işlem/inceleme sonucu ilgili mağaza aracılığıyla tarafınıza iletilecektir. Konuyu bilgilerinize sunar, bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Ziylan A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön