14 Ocak
Yorum Yap
#11445524

Lumberjack Bot Su Alıyor!

Aşağıdaki yanıt size ait sayın temsilci... Peki waterproof yazıyor bizim su geçiren botta... . Öyle sizin dediğiniz gibi saatlerce sulu ortamda da kalmıyor. Üstelik her akşam kaloriferin üstünde iç tabanlıkları ayrı botu ayrı kurutuyoruz... Bu ne olacak... .


Satın almış olduğunuz ürün deri bir üründür ve su geçirmezlik özelliği bulunmamaktadır. Doğal yapıları nedeniyle tüm deri türlerinin lifleri hidrofobik yüzeylere ve gözeneklere sahiptirler. Bu özelliklerinden dolayı derinin su ile temasında deri üzerinde ıslanma başlar. Temas süreklilik gösterirse su çeker.


Yani; tüm deri ayakkabılar, eğer üzerilerinde ‘Su geçirmez veya suya dayanıklı özelliktedir (water resistant/water prof, goretex vb... ) ibaresi ve benzer bir ifade bulunmuyorsa yağmur ve kar suyunu (veya yoldaki göletlerdeki suyu) çekebilir. Bu durum üretim hatası sayılmayıp kullanımı sırasında su itici sprey kullanılabilir. Ayrıca ürün üstünde yer alan kullanım kılavuzunda bu bilgilere yer verilmektedir. Yukarıda belirtmiş olduğumuz nedenlerden dolayı ürününüzü değiştiremeyeceğimizi bildirir, anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla.

Şükrü Şükrü 2.308 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Şükrü16 Ocak

    Neyi kontrol edeceksiniz... Benim çocuğumun, okula gidip gelene kadar sürede ıslananan ayaklarınımı? Yoksa, 10.10.2018 de alınan bu su geçirmez bit görünümlü ürününüzün yerine gerçekten waterproof özellikli, sıkıntımızı giderecek başka bir botun tarafıma nasıl ulaştırılacağınımı... Çözüm lazım laf salatası değil...

  • Lumberjack Temsilcisi14 Ocak

    Değerli Müşterimiz Tarafımıza bildirmiş olduğunuz konuya istinaden gerekli kontroller yapılacaktır. En kısa süre içerisinde sizlere geri dönüş sağlanılacaktır. Saygılarımızla Lumberjack Müşteri Hizmetleri http://www.lumberjack.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler