24 Ocak 2014 #2254769

Lumberjack Ayakkabımın Topuğu Açıldı

1.5 ay önce 1v1y.com'dan oldukça iyi bir para ödeyerek Lumberjack marka bot aldım. Ancak topuğu açıldı, bir ton para vererek aldığım piyasanın en kaliteli markalarından bir olarak bilinen bu botun ayıplı üretim olduğunu düşündüğümü ve değiştirilmesini istediğimi ilettim.


Botu gönderdim ancak tamir edip geri göndermişler. Lumberjack gibi bir markanın 1.5 ayda topuğu açılan bir ürün üretmiş olmasını ben kabul edemiyorum, kendilerinin de etmemesi gerektiğini düşünüyorum. Doğru olan ve markaya yakışan ürünün ayıplı olduğunu kabul edip,gerçek Lumberjack kalitesi ile üretilmiş bir ürün ile değiştirmesidir.

Erdal 474 Okunma

Cevaplar

  • Erdal30 Ocak 2014

    Lumberjack firması beni resmen başından atmıştır.Memnuniyetsizliğimi gidermeyi bir kenara bırakın,bana herhangi bir açıklama bile yapmaya tenezzül etmemiştir.

  • Erdal26 Ocak 2014

    1v1y.com ile konuştuğumda sizin tasarrufunuz dışında bir aksiyon alamayacaklarını,sorunu siznle çözmem gerektiğini ilettiler.Ürünüm değiştirilmeden konuyu çözülmüş olarak kabul etmeyeceğim.Etrafımdaki herkese ürünle ilgili kötü deneyimi anlatacak ve Lumberjack ürünlerini almamaları konusunda telkinde bulunacağım.Çünkü ürünü tamir ederek kalitesiz ürünlerin Lujmberjack için normal birşey olduğunu kabul ettiniz.Ayrıca ürünü faturası ile beraber tüketici hakem heyetine ileteceğim.Bilgilerinize sunarım,

  • Lumberjack Temsilcisi24 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz; Ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Ürünü satın almış olduğunuz yer ile görüşme sağladığınız takdirde siz değerli müşterimize gerekli bilgi aktarımı sağlanılacaktır. Saygılarımızla; Ziylan A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön