07 Nisan 2014

Lumberjack Ayakkabım Kullanılmaz Halde

3 hafta önce FLO'dan Lumberjack marka süet ayakkabı aldım. Aldıktan bir hafta sonra yağmur yağdı ve yaklaşık 1 saat yağmurda kullandım. Ayakkabının ön tarafı ve yan tarafları beyaz lekeler yaptı. ayakkabı lacivert bu arada.ve hiç hoş gözükmedi dolayısıyla. FLO'dan temizleyici sprey ve bakım sütü aldım yine düzelmedi.


Götürdüm FLO' ya geri vermek istiyorum dedim. Aldılar ürünü exper incelemiş 3 gün sonra dönüş yaptılar. Mesajda yazana bakın. FLO'dan tavsiye edilen bakım ürünlerini de beraberinde kullanmalısınız bu tamamiyle kullanıcı hatası diyor. Sanki ilk defa süet ayakkabı giyiyorum. Ben bilmiyorum sanki nasıl kullanılır süet ayakkabı. Daha önceki süet ayakkabılarda neden böyle sorun yaşamadım acaba.

Abdullah 870 Okunma

Cevaplar

  • Lumberjack Temsilcisi08 Nisan 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bakımı yapılmadan yağmur suyuna maruz kalan süet ürünlerde leke oluşması muhtemeldir. Ürününüzde ürün inceleme uzmanları tarafından titizlikle yapılan incelemeler sonucunda üründe; üretimden ya da üretimde kullanılan malzemeden kaynaklı bir hata tespit edilememiştir. Bu sebeple ürününüzle ilgili olumlu bir karar verilememiştir. Konuyu bilginize sunar, göstereceğiniz anlayış için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. Ziylan A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön