22 Temmuz 2013

Lumberjack Üç Günde Ayakkabının Dikişleri Açıldı!

Genderi Ayakkabı Mağazası aracılığıyla Lumberjack'ten 19.06.2013 tarihinde Timberland model ayakkabı aldım. Aldığımın üçüncü günü dikişleri açıldı. Ürün iadesi veya ürünü başka bir ürünle değiştirmek için mağazayı gittim. Ürünü yenisiyle değiştireceklerini aynı üründen yoksa başka bir ürünle değiştirebileceklerini söyleyerek aldılar.

Yaklaşık bir ay boyunca firmadan herhangi bir geri dönüş gelmedi. Ayakkabının akıbetini öğrenmek için gittiğimde değişim yapamayacaklarını ürün iadesi olmayacağını söylediler ve benim ayakkabının sadece tamir ettirdiklerini söyleyerek geri verdiler. Şikayet edeceğimi söyleyince umursamaz eda takındılar.

Fatih 471 Okunma

Cevaplar

  • Lumberjack Temsilcisi29 Temmuz 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Sizlerden gelen her bilginin bizler için bir fırsat olduğunu paylaşmak isteriz. Sorun yaşadığınız ve bayilerimiz kanalıyla bizlere ulaştırılan her ürün, inceleme sürecine tabi tutularak inceleme uzmanlarımız tarafından titizlikle değerlendirilmektedir. Değerlendirme sırasında üretim ve/veya malzeme hatasından kaynaklanan sorunlarda ürün değişimi sağlanmaktadır. Kullanım hatası bulunan ve/veya işlem yapılamayacak durumda olan ürünler için ise siz müşterilerimize ürünlerinizin beraberinde konuyla ilgili detaylı açıklamalar aktarılmaktadır. Sizin ürününüzde bu kriterler içerisinde değerlendirilmiş ve üründe üretim hatası bulunamamıştır. Bu nedenle değişim yapılamamaktadır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön