01 Mayıs 2014

Lumberjack Marka Ayakkabının Tabanı Sağlıksız.

Zizigo sitesinden almış olduğum Lumberjack marka ürünü 4 gün giydim. Fakat ayakta dolaşmayı bırakın duramaz oldum. 35 yaşındayım bu yaşa kadar böyle sağlıksız, kötü, özensiz bir taban görmedim. Pazarda satılan 20 tl olan naylon ayakkabılardaki tabanlardan kullanmışlar. Ayaklarımın ağrısından yaptığım işide kendimi veremiyorum.

Mağduriyetimin giderilmesini( Zizigo yada Lumberjack hangisi bilemiyorum), ayakkabıyı alıp rahat taban bir ayakkabı ile değişmesini talep ediyorum. Hayatımda giydiğim en kötü rezil ayakkabı.

Mustafa 1.203 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 03 Mayıs 2014

    büyük markayız diyorlar böyle tabanı olan bir ayakkabı daha görmedim 3 gün de sakat kalacaktım çıplak ayakla dolaşsam bukadar olmaz..

  • Lumberjack Temsilcisi02 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz; Öncelikle ürünlerimizden birini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Talebinizde belirtmiş olduğunuz konuya istinaden üründe yaşanan rahatsızlık şikayeti ayakkabının üretim aşamasından kaynaklanan bir durum olmayıp, ürünün ayak ile uyumsuzluğundan kaynaklı bir durumdur. Bu nedenle ürününüz ile ilgili bir işlem gerçekleştirilememektedir. Konuyu bilginize sunar iyi günler dileriz. Saygılarımızla; Ziylan A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön