22 Nisan 2013

Lumberjack Ayağımı Yara Yaptı!

Balçova Agora Lumberjack mağazasından almış olduğumuz botları ilk giydiğim gün sağ ayağımı yara içinde bıraktı. Sağ botun arkası çok sertti sol ayağa göre, hissedilir bir farklılık söz konusuydu. Değişim yapılması için mağazaya gittiğimizde botu değiştiremeyeceklerini söylediler. Botun kalıbında sorun vardı.

Ayağımın ne hale geldiğini gösterdim, yine de değiştiremeyeceklerini söylediler. Bir süre sonra tekrar gittik, sadece kalıba sokabileceklerini belirttiler. En azından kalıba girince bir değişiklik olur diye bekledik fakat yine aynıydı. Sağ ayağı vurmaya devam ediyordu. Değişim için gittiğimizde karşılaştığımız muamele hiç hoş değildi. Müşteri memnuniyeti umurlarında değil!

Tuğçe 207 Okunma

Cevaplar

  • Lumberjack Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürünlerimize ve markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz. Yeni alınan ürünler ayak yapısına uyum sağlayana kadar bazı yerlerinden sıkma ve vurma yapabilmektedir. sizin yaşamış olduğunuz vurma şikayeti de bu sebeple oluşmuştur. Yapılan işlem ve bir kaç kullanım sonrasında ürünün ayak yapınıza uyum sağlaması ile birlikte yaşamış olduğunuz sorun ortadan kalkmış olacaktır. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön