31 Mayıs 2016

Lüks Mersin Eşyam Kayboldu!

Ben Lüks Mersin aracılığıyla ayın 18'inde Kocaeli otogarından Lüks Mersin yazıhanesine eşyalarımı Mersin'e gitmesi için verdim. Ama içinde bütün kışlık eşyalarımın, ayakkabılarımın olduğu koca kutu kayboldu ve onlarla iletişime geçmek istediğimde bana verdikleri cevap birinin kimlik gösterip eşyalarımı aldığı oldu.

Kim üzerinde isim ve numara yazan bir kutuya kimlik (yanlış bir kimlik) gösterip alabilir? Biz kimseye güvenemeyecek miyiz? Ben üniversite öğrencisiyim o eşyaların maddi değerini nasıl karşılayacağım?

Bir görevli nasıl yanlış kimliğe kutu verebilir? Hiç mi bakmadınız kutunun üstünde ne yazdığına? Yazıklar olsun size, kaç gündür mahvoldum. Lütfen benimle ilgilenin, belki bir hata vardır kutu bir yerlerdedir. Mersin'e gelip gelmediğini bile bilmiyorum.

Kübra 773 Okunma

Cevaplar

  • Kübra01 Haziran 2016

    Eşyam çalınmış ama babam bu işin peşini benim için bırakmadığı için eşyaları buldu firmalık bir durum yokmuş. Bir tane adam bagajdan kendi eşyasını indirecem diye benimkini de indirmiş köşeye koymuş bu da muavinlerin gözünden kaçmış biri de yavaşça almış eşyaları. Neyse sorun şu ki problemlerinizin üstüne düşün direk gitti demeyin

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön