Savaş A. Teşekkür Mesajı

Şikayet ettikten sonra 24 saat aradan sonra ücretimin iadesi oluşmuştur. Fakat bu Testi kırıldıktan sonra bir işe yaramaz.

Lüks Bayburt Seyahat Hiçbir Şekilde Ücret İadesi Yapılmıyor!

Savaş A. |

Yukarıda bulunan Lüks Bayburt Seyahat'in sitesinden kuzenim adına online şekilde bilet aldım fakat cenaze dolayısıyla biletimizi iptal ettirmek için Esenler otogar da bulunan Lüks Bayburt Seyahat firmasına gittiğimde. Biletin hiçbir şekilde iptal olma olasılığının olmadığını üstüne üstlük müşteriye olan tavırların tamamen esnaflığa sığmayacak şekilde saygısızlığıyla karşılaştım.

Bu konuyla ilgili bir çok sıkıntılar yaşanmış olmasına rağmen firmanın bu şekilde davranması tamamen saygısızlık ve hiçe sayılmasından başka birşey olmadığını vurgulamak istiyorum. bu konuyla ilgili ne gerekiyorsa yapılmasını istiyorum, konuyla ilgili ek resimdedir.

Etiketler :

Personel Davranışı Değişim / İptal Ücret İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Savaş A.
  21 Mayıs
  13:42

  Şikayet ettikten sonra 24 saat aradan sonra ücretimin iadesi oluşmuştur. Fakat bu Testi kırıldıktan sonra bir işe yaramaz.

 • Savaş A.
  21 Mayıs
  13:41

  Şikayet öncesi firmanın tutumu ve davranışları pazar esnafından farkı yoktu. Bir Firmada kural namus demektir. kuralın yoksa herhangi bir otobüs kazası sonucu bu otobüs firmasının senin sigortanı karşılayacağını da şüpheyle yaklaşmaktayım. Ve asla bu firmanın tercih edilmesini onaylamıyorum.