28 Ağustos 2013

Lukoil Eurasia Yanlış Bilgi Veriyor!

Firma sürekli tarafıma %5 değil %15 değil rafineri fiyatı deniyor. Ataşehir'deki firmanın istasyonuna gittiğimde fiyatın normal piyasa fiyatından sadece 6 kuruş altında olduğunu gördüm. Kısaca piyasada 2.36 satılan Lpg kendilerinde 2.29 satıldığı ve bunun rafineri fiyatı olduğu söyleniyor. Kısaca insanları yanıltıyorlar. Ben şahsen Kağıthane de bulunan başka firma istasyonlarından verdikleri fiyata yakın alıyorum. Lukoil firmasından bu yaptıkları yanlış beyanlarından dolayı şikayetçiyim.

Ersin 256 Okunma

Cevaplar

  • Ersin 31 Ağustos 2013

    evet beni ardaı müş temsilcisi fakat indirim konusu olan % mesajları yanıltıcı olduğunu kendileride kabul etti :))9 işin ilginç yanıda burada kısaca yakıtlarında sorun yok ama indirim dedikleri piyasa fiyatı bu fiyatları istanbul gibi büyük şehirlerde rahatlıkla bulunabilir kendilerinede bu yerleri söyledim :)))

  • Lukoil Eurasia Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Merhaba, Müşterimiz ile irtibata geçilmiş ve müşteri memnuniyeti çerçevesinde çözüm sağlanmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, LUKOIL EURASIA PETROL A.Ş. Müşteri Memnuniyeti Departmanı 444 45 85 444 4 LUK 444 46 46

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön