30 Ağustos 2013 #1984150

Lukapu.com Taahhüt Ettiği Teslimat Tarihine Uymuyor!

13 Ağustos 2013 tarihinde Lukapu.com'dan sipariş verildi. Bugün 29 Ağustos ve albüm halen elimize ulaşmadı. Firma web sitesinde teslimat başlığında üretimin 7 iş günü içerisinde tamamlanacağını taahhüt etmektedir. 29 Ağustos günü firmayla yapılan görüşmede ise albümün daha baskıdan bile gelmediği öğrenildi.


Gerekçe olarak baskı makinelerinin arızalandığını ve her zaman böyle sorunlar yaşamadıklarını ilettiler. Bana gerekli olan tarihte albüm ulaşmadıktan sonra sizinle çalışmanın ne anlamı kalır ki? Taahhüt ettiğiniz tarihe uymazsanız bir çuval inciri berbat edersiniz! Size güvenmekle hata edilmiş! Bir daha asla Lukapu. com!

Fulya 788 Okunma

Cevaplar

  • Lukapu.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Siparişiniz hazır bugün kargoya teslim ediyoruz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Lukapu.com Temsilcisi03 Eylül 2013

    Merhaba, Baskı makinemizle ilgili ilk defa bir sorun ile karşılaştık ve bundan sonra böyle bir sorunun yaşanmaması için gerekli önlemleri almış bulunmaktayız. Bunun için ne kadar üzgün olduğumuzu bilmenizi isteriz. Siparişinizi en kısa süre içinde tarafınıza ulaştıracağımızdan emin olabilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

  • Lukapu.com Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Merhaba Gecikme için çok özür dileriz. Geçtiğimiz hafta Lukapu Ceplik kampanyamızı gerçekleştirdik. En küçük boy Lukapu‘muzu sizlere, sadece kargo ücreti alarak, 1 hafta boyunca ücretsiz verdik. İstedik ki bizi duyan ve şimdiye kadar hiç Lukapu sipariş etmeyenler de Lukapu sahibi olsunlar, kalitemizi ve hizmetimizi tatsınlar. Çok mutluyuz çünkü 1 hafta gibi kısa bir zamanda binlerce sipariş aldık. Binlerce yeni Lukapu‘cu aramıza katıldı. İnanın bunu biz de beklemiyorduk. O kadar fazla sipariş aldık ki, her zamanki tempomuz ile bu siparişleri yetiştiremedik. Ayrıca bunun üzerinde de üretim sürecinde bazı sıkıntılar yaşayınca bu gecikmeler oldu. Normal şartlarda siz sipariş verdikten 7 iş günü sonra Lukapu‘nuzu kargoya vermeyi taahhüt ediyoruz. Ama bu sefer bazı Lukapu‘ları 10-11 iş gününden sonra yollayabiliyoruz. Sizlerden çok ama çok özür dileriz. Hatamızı telafi etmek için elimizden geleni yapmaya çalışacağız. Bu durumun açıklamasını 26 Ağustosta bütün müşterilerimiz ile de paylaşmıştık. http://blog.lukapu.com/ozur-dileriz.html Size neden olduğumuz rahatsızlıktan dolayı da çok üzgünüz isterseniz bizimle temasa geçin ve size ücretinizi iade edelim. Ama biz her şekilde biz hazır olur olmaz Lukapu'nuzu size kargoluyor olacağız.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön