20 Aralık 2014
#2911748

Lukapu.com İptale İzin Vermiyor!

2492 no.lu siparişi vermemin zerinden 5 dk geçmesine rağmen, fark ettiğim hatanın düzeltilmesi için Lukapu.com ile iletişime geçtim. Verilen siparişlerde düzeltme yapılamayacağını bildiren bir maili 5 dk içerisinde aldım. Bu durumda siparişin iptal edilmesini hemen yeni sipariş vereceğimi belirten mail yazdım. Gün içinde ödemesi yapılan siparişler için iptal yapılamayacağını belirttiler. Mesafeli satışlarda iptal süresi var, onu da geçtim 10 dk içinde baskıya gitmediklerine eminim. Mesafeli satış sözleşmesini göndermedikleri halde internet satışı yapamayacaklarını da bilmeleri gerekir. Pazartesi günü ilk işim tüketici hakem heyet olacak. Bir de sözlüklerde reklam yaptırıp müşteri memnuniyetinden bahsederler.

Ersen Ersen 2.190 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Ersen'in Teşekkür Mesajı03 Ocak 2015

  Teşekkürler

 • Lukapu.com Temsilcisi22 Aralık 2014

  Ersen bey tekar merhaba, Sorunuza en hızlı şekilde cevap vermeye çalışıyoruz. Mesajı yazarken adınızı yanlış yazmışım özür dilerim. Biz ürününüzü en kısa zamanda kargoya teslim etmek için elimizden geleni yapıyor olacağız. Siparişiniz için teşekkür ederiz. Sizi mutlu edemediğimiz için üzgünüz. Tabiki dilediğiniz firmadan sipariş verme özgürlüğüne sahipsiniz. Bahsettiğiniz firma Türkiye'de üretim yapmıyor olduğundan dolayı sipariş vermeden önce kargo ücret ve teslimat süresini teyit etmenizi öneririm. Yardımcı olabileceğimiz herhangi başka bir konu var mı?

 • Ersen22 Aralık 2014

  Pekâlâ, insanların rakip firma Cewe' ye yonlenmeleri boşuna değil demekki. Müşteri memnuniyetinden de bahsetmeniz oldukça komik. Sipariş verdiğim için pişmanım. Henüz okumaktan acizsiniz müşterinizin ismini dahi... işlerinizin kötü gitmesini tüm ictenligimle dilemekteyim. En kısa sürede telafisiz hasarlar alın umarım. Kibar cümleleriniz için teşekkür ederim.

 • Lukapu.com Temsilcisi22 Aralık 2014

  Ersan bey merhaba Memnuniyetsizliğiniz için çok üzgünüm. Müşteri memnuniyeti şirket olarak bizim en çok önem verdiğimiz konu. Açıklamak istediğim birkaç konu var. Sistemimiz tamamen otomatik çalılşıyor. Üretim hızını arttırmak ve hataları minimuma indirmek için tamamlanmış siparişlere hiçbir şekilde müdahale edemiyoruz. Sistemimiz tamamlanmış siparişlerin otomatik olarak baskı dosyasını oluşturup makinalarımızın baskı kuyruğuna ekliyor. Baskı sürecimizi aşağıdaki videoda görebilirsiniz. http://www.youtube.com/watch?v=zRty3FkrXH8 Özellikle özel günlerde siparişlerimiz çok yoğunlaştığı ve müşterilerimize ürünleri en kısa zamanda yetiştirebilmek için haftasonu da üretim yapıyoruz. Fakat haftasonu ve akşam saatlerinde, telefon ve e-postalarınıza müşterilerimize destek vermek için cevap veriyor olmamıza rağmen ofisimiz açık değil, o yüzden haftasonu ve akşam saatlrinde üretime müdahale edemiyoruz. Sözleşmelerimize sitemizde her zaman ulaşabilirsiniz. Ayrıca siparişinizi geçebilmek için de sözleşmelerimizi görüp onaylamış olmanız gerekiyor. Talebiniz üzerine de ayrıca sipariş onay mailine de ekliyor olacağız. http://lukapu.com/tr/sozlesmeler http://lukapu.com/tr/kargo-takip-iade-iptal Ayrıca mesafeli satış sözleşmesine bahsettiğiniz iptal hakkı (Cayma hakkı) kişiye özel üretilen ürünler için geçerli değil malesef. Size yardımcı olabileceğimiz başka bir konu var mı acaba?

Ziyaretçi Yorumları