15 Şubat
#11589478

Luckybet91.com Para Çekim Talebim İptal Oldu!

Pazar günü hesabıma 1000 TL attım, daha sonra hesabı 2.100 yaptım ertesi gün gece çekim talebi verdim saat 12:00 gibi iptal oldu. Çekim garanti hesabımın blokeli olduğunu bildirdiler. Anında TEB hesabımdan talep geçtim. Aynı gün içinde saat 17:00'de ödendi yazısını gördüm (aşağıda resim mevcut) TEB hesabıma baktığımda hesap bakiyeme geçmediğini gördüm (2 günlük resmi hareket dökümü aşağıdaki resimde) müşteri hizmetleri ile görüştüm O**** bey ile bana ödedik bizde bugüne kadar ödeme konusunda sorun olmadığını bildirdi. Daha sonra bankadan işlem hareketlerimi resmi olarak banka tarafından O**** ve S**** beye gönderildi. Beni O**** bey görüntülü aradı netten TEB ana hesabıma görüntülü konferans şeklinde beraber girdik bizzat gördü. Bana para ATM'de sıkıştı diyerek bahane uydurdular. Bende bankayı arayıp ATM'de para sıkışmış dedim hesaba geçmedi dedim. 48 saat içinde para sayıldı ve sorun olmadığını resmi olarak bana gönderdiler. Bu işlemden sonra aradım açmadılar dönmediler. Bütün görüşmelerimin ses kaydı var bende isteyene gönderirim. Sosyal medya'dan engellediler. Hesabımı dondurdular. Betnano'dan başka sitede oynamayın. Canım çok yandı ameliyat paramdı. Aşağıya bakın hesaplarında ödendi diyor. TEB şubemde 2 gün hareket yok ve ATM sayım rapor aleyhimde.

Metin Metin 10.079 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Metin15 Mart

    Dedikleri gibi para hesabıma geçmedi. 

  • Metin16 Şubat

    Boğazınızdan gelsin. Ateşlerde yanın siz benim canımı yaktınız allahda sızın canınızı yaksın. Evladınızdan çocuğunuzdan arabanızdan cıksın. Ahirette hesaplaşacğız.

  • Metin15 Şubat

    Pazar günü hesabıma 1000 TL attım, daha sonra hesabı 2.100 yaptım ertesi gün gece çekim talebi verdim saat 12:00 gibi iptal oldu. Çekim garanti hesabımın blokeli olduğunu bildirdiler. Anında TEB hesabımdan talep geçtim. Aynı gün içinde saat 17:00'de ödendi yazısını gördüm (aşağıda resim mevcut) TEB hesabıma baktığımda hesap bakiyeme geçmediğini gördüm (2 günlük resmi hareket dökümü aşağıdaki resimde) müşteri hizmetleri ile görüştüm o**** bey ile bana ödedik bizde bugüne kadar ödeme konusunda sorun olmadığını bildirdi. Daha sonra bankadan işlem hareketlerimi resmi olarak banka tarafından o**** ve S**** beye gönderildi. Beni o**** bey görüntülü aradı netten TEB ana hesabıma görüntülü konferans şeklinde beraber girdik bizzat gördü. Bana para ATM'de sıkıştı diyerek bahane uydurdular. Bende bankayı arayıp ATM'de para sıkışmış dedim hesaba geçmedi dedim. 48 saat içinde para sayıldı ve sorun olmadığını resmi olarak bana gönderdiler. Bu işlemden sonra aradım açmadılar dönmediler. Bütün görüşmelerimin ses kaydı var bende isteyene gönderirim. Sosyal medya'dan engellediler. Hesabımı dondurdular. Canım çok yandı ameliyat paramdı. Aşağıya bakın hesaplarında ödendi diyor. TEB şubemde 2 gün hareket yok ve ATM sayım rapor aleyhimde.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler