30 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8477615

LR Health & Beauty Systems Bir İşe Yaramayan Ürünler

İnternet reklamlarında öncesi sonrası olarak övülen Zeitgard 2 ürünü ve kuru saçlara şampuanını aldım. Yüzüme faydası olmasını bir kenara bırakın, daha kırıştı, kurudu ve çenemde koca koca derin çıbanlar çıkardı. Şampuanı şişe saçlarımı döktü ve o nasıl kepekse sert sert kepekler oluştu. İadesi için firmaya başvurduğumda ancak doktor raporu ile bu ürünleri geri alacaklarını ilettiler. Doktor vizite ücretimi ödeyecek misiniz dediğimde hayır aile hekimine de gidebilirsiniz dediler. Peki çalışıyorum mesaiden izin alıp gideceğim mağduriyetimi karşılayacak mısınız dediğimde hayır dediler, prosedürleri bu şekildeymiş. Avon, Watsons gibi firmaların sadece iade nedenini sorguladığı ve iade aldığı bu durumda bu firmanın bu ürününü müşteriye kullandırmaya çalışması, iade almaması, sağlığının ve parasının üzerine konmasını kınıyorum. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum. Profesyonellik bu değil.

Kezban 83.687 Okunma

Cevaplar

  • Kezban02 Haziran 2017

    Merhaba, aynı saçma prosedürlerini aynen tekrar anlattılar. Hijyen nedeniyle alamıyorlarmış. Herhalde alıp başkasına satın dediğimi mi düşündüler, imha yerine. Bizim ürünlerimiz yapmaz dediler, ben de Google yazın bakalım neler çıkıyor dedim bu seferde bazen yapabilir dediler. Sakın ama sakın bu firmanın ürünlerini almayın diye her yerde anlatacağım. Eğer memnun kalmazsanız elinizde patlıyor. Kurum doktorundan rapor aldım bakalım başka hangi saçma süreçlerine takılacağım. Firmanın kendilerine güveni olmayınca prosedür üretiyorlar işte... .

  • LR Health & Beauty Temsilcisi02 Haziran 2017

    Sayın Kezban S. ile 02/06/2017 tarihinde görüşülmüş ve konuyla ilgili detaylı bilgi alınmıştır. İlgili departmanımızın yaptığı incelemeler sonucunda tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla LR Health & Beauty Türkiye Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları