22 Mart 2016

LR Health & Beauty Systems İletişim ve Para İade Sorunu!

Bir arkadaşımın ısrarı ile ürün satın aldım. Ürünü satın alıp ödeme yapmak için dakikalarca çağrı merkezine ulaşmayı bekledim. Yetmedi, ürünün siparişi için bekledim. Şirketle iletişim kurmanız, sorununuza çözüm bulan bir şirket yetkilisi ile temas kurabilmeniz mümkün değil. Satın aldığım ürünü tavsiye ettiğim arkadaşım da aynı şekilde şirketle hiçbir şekilde iletişim kuramadı.


Siparişimi iptal ettirmeye karar verdim, internet-mail ve telefon ile iletişim kurmaya çalışıyorum, ancak ne mümkün. Ne maillere yanıt alabiliyorum, ne de çağrı merkezine ulaşabiliyorum. İptalini istediğim siparişin ödemesinin kredi kartıma iadesi için ısrarla ilettiğim hiçbir talebine yanıt verilmedi. İade de gerçekleştirilmedi halen.


Her gün mail atıyorum, her gün muhatap bulamıyorum. Yasal yollara başvuracağım...

Asya 12.083 Okunma

Cevaplar

  • LR Health & Beauty Systems Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Sayın Asya A. ile 05.05.2016 tarihinde görüşülmüş ve konuyla ilgili detaylı bilgi alınmıştır. İlgili departmanımızın yaptığı incelemeler sonucunda tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla LR Health & Beauty Türkiye Müşteri Hizmetleri

  • Asya07 Nisan 2016

    Mart 18 de siparişimi iptal ettim. Israrla iptal talebimden sonra kargo gönderdiler. Bugün itibariyle halen 349.31 TL para iadesini gerçekleştirmediler. Her gün mail atıyorum, yanıt veren tabii ki yok. Üstelik çağrı merkezi olarak bildirilen numaraya günlerce ulaşılamıyor. Ay sonu yoğunluğu gibi bir bahaneleri de var ki bu bilgiyi dolandırıcılıkla suçladığın için bozulup mailime yanıt verdikleri istisnai bir durumda edindim. Cuma mesai sonuna kadar para iadesini gerçekleştirmezler ise savcılığa hazırlamış olduğum şikayet dilekçesini vereceğim ve bakanlığa kendilerini ayrıca şikayet edeceğim. Günlerdir 349.31 TL ödemeyi geri vermemelerinin bir hukuki sonucu olmalı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön