30 Temmuz 2016

LR Health & Beauty Systems Yanlış Ürün Gönderimi Sonucu Yaşanan Mağduriyet!

İş ortağı olduğum LR Health & Beauty Systems firmasından ürün siparişinde bulundum ve sipariş etmediğim ürünü gönderdiler. Ürünü iade ettim ve ürün ücretinin iade edilmesi konusunda iki kere order. [email protected] bu mail adresine, iki kerede 444 12 61 hattı aramama rağmen oyalama cevaplar verdiler. Buraya üye olacaklar için söylüyorum kesinlikle bulaşmasınlar hiç etik çalışan bir firma değil umarım yöneticileri bu şikayeti görürler de kendilerine çeki düzen verirler sonuçta kendileri kaybeder.

Emre 41.509 Okunma

Cevaplar

  • Emre 10 Ağustos 2016

    Öncelikle Şikayetvar coma ilgisinden dolayı teşekkür ediyorum. lr Health & Beauty Systems firması geri dönüş yaptı ama para iadesi istediğimi ısrarla söylediğim halde bana ürün göndermişler ve istemediğim dergilere broşürlere ücret kesmişler, artı 15 TL kargo yansıtmışlar. Bu firmayla çalışan arkadaşlara sesleniyorum veya çalışmayı düşünenlere umarım pişman olmazsınız ben çok oldum para tutarı önemli bir meblağ değildi ama insanı aptal yerine koyuyorlar.

  • LR Health & Beauty Systems Temsilcisi08 Ağustos 2016

    Sayın Emre M. ile 05.08.2016 tarihinde görüşülmüş ve konuyla ilgili detaylı bilgi alınmıştır. İlgili departmanımızın yaptığı incelemeler sonucunda tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla LR Health & Beauty Türkiye Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön