20 Haziran

LR Health & Beauty Systems  Ürünleri Yüzümü Mahvetti!

LR Aloe Vera Hydratısıng Gel Cream ve LR Microsilver Plus Yüz Bakım Seti;

Kullanmaya başladığım günden beridir aşırı derecede şikayetim oldu. Aldığım satıcı kişi yeğenim olduğu için günlük ona resimlerimi yolladım ama her geçen gün sürekli artmaya başladı. En son 15.06.2017 tarihinde tamamen kullanmayı bıraktım. Çalışan biriyim, işim gereği sürekli insanlar ile yüz yüze bakmak zorundayım. Şu an yüzüm insanların bakılamaz haline geldi. 2 haftadır kullanıyorum iyice sivilceler arttı. Alın bölgem çok aşırı derecede sivilceler oluştu. Boyun kısmım kıpkırmızı ve morluklar oluşmaya başladı. Dudak ve göz kenarlarında çatlaklıklar oluştu. Her gün sabah da göz altlarım aşırı derece şiş ve geniş halkalar halinde öğlen saat 14:00' e kadar bu şişlikler hiç geçmiyor. Gün içerisinde sürekli yüzümü soğuk su ile yıkamaktan ben yoruldum. Anne sütü ile bir nebze sakinleştirdim.

Emel 35.044 Okunma

Cevaplar

  • Emel 29 Haziran

    Maalesef Siz LR yetkilileri ve müşteri temsilcileri halen şikayetlerim devam etmekte vücuduma yerleşen gümüş iyonlarının allerjisi sadece Yama testi operasyonu sonrasında temizlenecekmiş bunun içinde operasyonun olacağı günü beklemekteyim. Dilerim sonuçlar diğer iç organlarıma zarar vermemiş olsun diyerek umutla bekliyorum.

  • Emel 22 Haziran

    LR Health & Beauty Systems Ürünleri yüzünden bugün sabah saat 8:00 da Ankara Hacettepe Üniversitesi Hastanesi Aciline gitmek zorunda kaldım 10 saatlik kontroller ve 3 defa serum bağlanıp yapılan alerji iğneleri ile yüzüm ve boynum için sakinleştiriciler sonucu ürünlerinizin içeriğinde kullandığınız gümüşe karşı alerjim olduğu ortaya çıktı sayenizde bana yama testi yapılacak bayram dönüşü acilen operasyon olup bu komplikasyonu olmak zorundayım bir daha kimseye tavsiye etmem ürünlerinizi sayenizde canımdan oluyordum. Sırf satış yapmak için değil müşteri memnuniyeti ve sağlık her şeyden önemlidir. Yama testi sonucunu alayım bu durum burada kalmayacak açık ve net söylüyorum. Kuru yufka gibi bugün sabah yüzüm ve boynum kabuk kabuk döküldü bu acıyı ben çektim. LR yetkilileri siz çekmediniz.

  • LR Health & Beauty Systems Temsilcisi21 Haziran

    Sayın Emel Ö. ile 21/06/2017 tarihinde görüşülmüş ve konuyla ilgili detaylı bilgi alınmıştır. İlgili departmanımızın yaptığı incelemeler sonucunda tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla LR Health & Beauty Türkiye Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön

Giriş Yap