01 Ağustos 2017

LR Health & Beauty Systems Son Kullanımı Yakın Ürün!

İş ortağı numaram tr0***. Siparişim hala elime ulaşmadı. Şeftalili içecek, Probalance ve Microsilver diş macunu siparişim vardı. Teslim aldım fakat şeftalili içeceğin tüketim tarihi geçmek üzere olmasından dolayı yenisi gönderilecekti. Fakat siparişimdeki teslimat adresine değil iş ortağı adresime gönderilmiş. Birincisi bu dikkatsizlikten dolayı şikayetçiyim. Neden benim beyanım dışında adrese gönderiliyor, bu ürünü gönderen yetkili kim? LR müşteri hizmetlerini aradım yurt içine mail atacağız denildi aradan kaç gün geçti Yurtiçi Kargo'dan tekrar mesaj geldi ürününüzü teslim almadınız diye. Ürün bana ulaşmadı birincisi hala Van Yurtiçi Kargo'da görünüyor. Ve ben Antalya'dayım, tatilim bitiyor ürünüm gelmedi. LR'a mail atıyorum tekrar Yurtiçi Kargo ile görüşün deniliyor. Yahu Yurtiçi Kargo'ya ben mi bildirdim Van adresini hayır faturamda Antalya adresi var? Bir ay oldu!

Meryem 39.622 Okunma

Cevaplar

  • Meryem07 Ağustos 2017

    Ayrıca 2 Ağustos'ta aradığınızda rica etsem şikayeti kaldırır mısınız dediniz ben de tabi ki problemim hallolsun derhal kaldırırım dedim! Tek derdiniz burada şikayet olmaması mı müşteri memnuniyeti mi!

  • Meryem07 Ağustos 2017

    02.08.2017 de görüştünüz adres güncellendik. Fakat yine adrese teslim edilemedi diye mesaj geldi sonra bir bakıyorum ki Antalya da verdiğim adrese gönderileceğine tekrar Van Beşyol şubesine gönderilmiş kargo! Dalga mı geçiyorsunuz? İş ortakları böyle mağdur mu oluyor LR da! İş ortağı olurken bundan bahsetmemişlerdi! Tüketici haklarıyla görüşeceğim.

  • LR Health & Beauty Systems Temsilcisi02 Ağustos 2017

    Sayın Meryem E. ile 02.08.2017 tarihinde görüşülmüş ve konuyla ilgili detaylı bilgi alınmıştır. İlgili departmanımızın yaptığı incelemeler sonucunda tüm bilgiler kendisine iletilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla LR Health & Beauty Türkiye Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön