01 Nisan 2013 #1717873

Loya Mağazaları Değiştirmemek İçin Oyalıyor!

Çorlu loya mağazasından aldığım bir sütyeni yıkama sonrası süngeri kırıldı ve dış kısmı tüylendi diye geri vermek için mağazaya gittim. bana yıkama topuyla yıkasaydınız böyle olmazdı dedi. halbuki o yıkama topunu zaten kendi mağazalarından aldığımı belirttim sonra teste yollayalım dediler.


Bugün test sonrası cevabını öğrenmek için gittim sonuç olarak yanlış deterjan kullanmışım. yıllardır aynı deterjanla çamaşırlarımda bişey yok şimdi mi oldu?ya da ben sadece o sütyeni yanlış deterjanla koskoca makinada tek başına yıkadım. böyle bahaneler üreterek değiştirmeyen bir firma bu ve zaten loya müşteri ilişkileri bu şikayetlere cevap verme zahmetine bile girmiyor.

Fatoş 252 Okunma

Cevaplar

  • Fatoş04 Nisan 2013

    tüketici hakem heyetinde de kendi hakkımı savunucam.

  • Fatoş04 Nisan 2013

    çamaşır makinası içindeki bütün çamaşırlara bişey olmuyor sadece o çamaşıra oluyor.26 yaşındayım ilk defa mı çamaşır yıkıyorum zannediyorsunuz?ben bu markadan hala alışverişimi yapmaya devam eden sürekli bir nüşteriyim çünkü nbb ürünlerini beğeniyorum.benim şikayetim zaten ilk defa böyle bir hatayla karşılaşıp beni yaklaşımınızla memnun etmemeniz.benim mağaza hizmetinizle kesinlikle bir sorunum yok sıkıntım hatalı ürüne bahane üreterek kabul etmemeniz.bende ortala böle bir işte çalışıyorum ve hatalı olduğunuzu düşünerek kararınızı kesinlikle kabul etmiyorum.

  • Loya Mağazaları Temsilcisi02 Nisan 2013

    Sayın Yüce; Loya markası olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerinizin kalite standardımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız. Mağazalarımızda müşterilerimize satış esnasında verdiğimiz özenli hizmeti satış sonrasında da vererek kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır. Öncelikle Ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Şikâyetinizi ilettiğiniz ürünlerimiz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiştir. İnceleme sonucunda söz konusu şikâyetliniz ürünlerimizin evsaf etiketlerinde belirtilmiş talimatlara uyulmaması nedeni ile meydana geldiğini bu nedenle iade talebinizin Kabul edilmediğini belirtilmiştir. İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır, . Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır. İlginiz için tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön