Loya Mağazaları Ürünlerin Değişimini Yapmıyorlar...

Bircan O. |

Lüleburgaz Loya Mağazalarından çeyizim için fantazi ürünler ve iç çamaşırı alışverişi yaptım. Alırken her şey çok güzeldi çok ilgilendiler 550 TL alışverişimi tamamladım. Ertesi gün 2 adet fantazi ürünün bedenini küçük verdiklerini gördüm ve değişim için mağazaya gittim bana değişim asla yapamayız şirket kuralı dendi. Fakat alışveriş esnasında ne satış elemanı ne kasa beni uyarmadı bana bunu söylemedi bile bende gönül rahatlığıyla alışverişimi tamamlamıştım.

Mağazada bulunduğum süre zarfında anladım ki tek mağdur ben değilim. Birkaç kişide benim ile aynı durumdaydı. çünkü satış elemanları ürün satmak uğruna bu ufak ayrıntıyı kimseye söylemiyorlardı. Savunmaları fişte fantazi ürün ve alt çamaşır değişimi yapılmaz yazıyor dendi. Fişte yazması bir şey ifade etmez kasa fişi alışverişin sonlandığı andır zaten o fişi okuduğumda hiçbir değişim hakkım olmayacak işten geçmiş olacaktır.

Etiketler :

Firma Personel Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Haziran
  14:10

  Değerli Müşterimiz ;

  Öncelikle marka ve ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

  Mağazamızda yaşadığınızı belirttiğiniz rahatsızlıktan dolayı üzgün olduğumuzu belirtir, konuyu tarafımıza ilettiğiniz için teşekkür ederiz.


  Konu ilgili gerekli müdahaleler yapılmış olup , tarafınıza geri bildirim sağlanmıştır.

  Farklı konu ve hususlardaki fikirlerinizi aşağıda belirtmiş olduğumuz iletişim kanalları ile bize ulaştırabilir, aktarımlarınızın bizi memnun edeceğinden emin olabilirsiniz.


  Loya Mağazacılık
  Müşteri Hizmetleri Departmanı


  Loya Mağazacılık Tekstil San.Tic. Ltd. Şti.
  Tel : (+90 212) 694 08 80 Pbx
  Fax: (+90 212) 694 20 40
  Adres: Cihangir Mah. E-5 Üzeri No:303 Avcılar/İstanbul
  Web: www.loya.com.tr