24 Nisan 2013

Loya Mağazaları 30 Gün İçinde Değişime Red!

Uzun yıllardır loyadan alışveriş yapıyoruz fakat en son 30.03.2013 tarihinde bir çorap satın aldım müşteri temsilcisi siyah istediğim çorabı gri rengini poşete koymuş değiştirmek için gittiğimde Antalya Güllük şube mağaza müdürü M. bey o ürünler bittiği için değişim yapılamayacağını kaba bir dille kasa elemanına iletti.

Tarafıma hiçbir şekilde cevap verilmediği gibi bir sigara yaktı. İnternette yaptığım araştırma sonucunda aynı mağaza müdüründen şikayetçi birçok insan olduğunu gördüm.Kesinlikle markanızı, misyonunuzu temsil edemeyen bu insanın uyarı almasını ve tarafıma geri bildirim verilmesini rica ediyorum.

Merve 378 Okunma

Cevaplar

  • Merve 04 Mayıs 2013

    Merhaba, Mağaza müdürü uyarıldımı? açıklayıcı bilgi lütfen. Kendisini tüketici haklarına şikayet edeceğim en yakın zamanda dönüş olmazsa.

  • Loya Mağazaları Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın BOYSAN, Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, mağazamızda maruz kaldığınız davranış nedeniyle son derece üzgün olduğumuzu belirtir ve başta mağaza müdürümüz görevli personelimiz adına özür dileriz. Loya markası olarak; ürünlerimiz ve hizmetimiz ile ilgili her türlü talep ve önerinizin kalite standardımızı yükseltme amacıyla değerlendirileceğini bildirmekten mutluluk duyarız. İade ve değişimler ürünün satış değerini kaybetmemiş olması koşulu ile, belge tarihinden itibaren 30 gün içinde yapılmaktadır. Almış olduğunuz ürünün değişimini dilediğiniz Loya Mağazası' ndan yapabileceğinizi bilgilerinize sunar, ilginiz için tekrar teşekkür eder, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön