Lovemybody.com.tr İki Kez Giymede Lastiği Bozulan Pantolon.

Güler Y. |

Annem için aldığımız siyah renk beli lastikli pantolonun ikinci giymede bel lastiği geri dönmeye ve dizlenmeye başladı. Mağazaya götürdük incelemeye gitti. Gelen cevap; kullanım hatası. Pantolon yıkanmadı. Kullanımdan kasıt 2 kez giymekse giyilmemesi gereken pantolon üretmişler. Ret cevabına karşılık müşteri hizmetleri numarasını defalarca aradım. Sabah arayınca öğleden sonra aramamız gerektiği söylendi.

Öğleden sonra arayınca ise telefona cevap verilmedi. İletişim bilgilerini bırakın size geri dönüş yapılacak şeklindeki bant kaydı ise tamamen göz boyama. 3 ay geçti geri dönüş yok. Bugüne kadar aldığım ürünlerden az çok memnun olsam bile bundan sonra kapısından geçmem. Etrafımda alanlara da anlatıyorum ki paralarıyla rezil olmasınlar.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  16:34

  Sayın Müşterimiz,

  Öncelikle markamıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür eder, ürünümüz ile ilgili memnuniyetsizliğinizi gideremediğimiz için özür dileriz.
  Adil Işık markası olarak amacımız, tüm müşterilerimizin ürünlerimizi kalitesine güvenerek kullanmaları ve kendilerini mutlu hissetmelerini sağlamaktır.
  Ürünümüz merkezimizdeki yetkililer tarafından, üretimden kaynaklanan bir kusuru olup olmadığı ile ilgili incelenmiş ve İnceleme sonucunda ürünümüzde üretimden kaynaklanan herhangi bir probleme rastlanmamıştır, bu nedenle bu ürünümüzle ilgili iade talebinizi kabul edemeyeceğimizi üzülerek tarafınıza mağazamız tarafından bildirilmiştir.
  Söz konusu ürünümüz pamuk bir ürün olup kullanım esnasında esneme dünya standartlarında doğal karşılanmaktadır.
  İnceleme sonucunda çıkan kararlar, ürünlerimizin arkasında olduğumuzu gösteren kararlardır.
  Ürün kalitesi ile ilgili yaşanan problemlerde, iade talepleri istisnasız kabul edilmekte ve müşteri memnuniyeti sağlanmaktadır.
  Anlayışınız için teşekkür eder, iyi günler dileriz

  Adil Işık Group
  Müşteri İlişkileri Departmanı
  Müşteri Öneri Hattı 444 3 235