29 Eylül 2015

Love You Hotel Odayı Temizlemedik Bugünlük İdare Edin!

Temizlik diye bir şey yok, müşteri anlayışı sıfır, ilgi alaka hiç arama. Odalar pislik içinde öğlen 14:00'de girmem gerekirken gece 02:00'de 5 oda değiştirerek anca yerleştim resmen param ile rezil oldum. Param boşa gitmesin diye mecbur konakladım. Hiç temizlenmemiş resmen odayı verdiler birde alay eder gibi bugünlük idare edin dediler! Böyle bir şey olabilir mi?

Temizlenmiş odalar da temiz sayılırsa artık odayı temizlettirdik sonrasında samimiyetimle söylüyorum dışarıdan temizlik malzemesi kendimiz alıp temizledik tiksinerek... İlk defa tatil yapacaksanız tatilden soğursunuz emin olun, böyle iğrenç bir yer hayatımda İlk defa gördüm ben. Tatilbudur.com'a bildirdim otel değiştireyim diye halen arayacaklar...

Necati 459 Okunma

Cevaplar

  • Necati29 Eylül 2015

    Love you too alaçatı otel sayesinde tatilim rezil oldu bu kötü reklamı her zaman her yerde yapacağım, çalışanlar çok saygısızlık herkes şef müdür olmuş orada yemekler desen kötü restoran ise kokudan girilmiyor... Temizlik anlayışları nasıl anlamış değilim otel çalışanları sucu yok aslında böyle bir otelde profosyonel bir ekip çalışmaz zaten sakın ama sakın gitmeyin hemen hemen her gün resepsiyonda bu konulardan dolayı tartışan kavga eden insanları gördüm sakın 5 lira fazla verin temiz olsun iyi olsun ama tatil olsun... .

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön