25 Şubat 2013

Lovato Türkiye Frene Bastığımda Aracım Stop Ediyor!

Aracıma Kasım 2012 tarihinde Lovato LPG taktırdım.Taktırdıktan sonra bir düzensizlikler silsilesiyle karşı karşıya kaldım maalesef. Lpg dönüşümünü damla otogaz sistemleri adı altında çalışan İstanbul/Beylikdüzü/Beykent Oto Sanayi'deki Lovato Yetkili servisine taktırdım.

Aracımda ki sorunlar şöyle; Gaza bastığımda stop ediyor. Frene basıp durmaya yakın araç stop ediyor.Yolda giderken araç stop ediyor durup dururken. Yolda giderken hızımın kaç olduğu önemli değil anlık olarak gaz kesiliyor.Kelebek boğazını en az 5 defa temizletip ayar yaptırdım.Bujiler değişti.Dönüşümü yapan yere götürdüğümde ayar yapıp bir sorun olmadığını söyleyip gönderiyorlar.

Uğur 656 Okunma

Cevaplar

  • Lovato Türkiye Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Müşterimiz, Sorununuzun incelenmesi için Marmara Bölge Distribütörümüz Çözüm Lpg'ye gidebilirseniz, garanti kapsamında sizden hiç bir ücret talep edilmeksizin sorununuz incelenecektir. Bu tip durumlarda yol testinde araçta sorun teşkil eden her şeyi görebilme şansımız ve ona göre müdahele edebilme şansımız olacaktır. Telefon numarası: 0216 540 23 56 - 0216 364 50 51 Saygılar

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön