06 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1779377

Lovato Türkiye Aracımın Sorununu Gidermiyor!

Aracımda Lovato otogaz sistemi mevcut. Aracıma bakım yaptırdıktan sonra yakıt 2 katı arttı. Ustanın biri kısmışlar bunu dedi ayar yaptı yakıt daha da arttı araba yürümez oldu. Bobin, buji, kablo ne varsa değiştirdim şikayetim düzelmedi. Ankara da başka Lavato'cuya gittim yok bu sistem buna uygun değil. Bu sistem bu arabaya olmaz. Bugüne kadar bu araba bu sistemle çalışmışta bugün mü çalışmıyor bir ayar yapmayı bilmiyorlar bu nasıl bir iştir.


Ustaların dedikleri Lavato bu arabaya olmaz. Sisteminiz bu kadar kötü o zaman piyasada takılmayan uymayan arabalar diye yazın söyleyin taktırmayalım. Aldığım arabada takılı geldi. Bir usta yapmış ayarlamış başka usta yok bir daha ayarlanamıyor.

Tuncay Tuncay 965 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Lovato Türkiye Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimiz, Lovato Türkiye Distribütörlüğü Damla Lpg Ankara'da bulunmaktadır. Firma müdürümüz Utku Bey ile görüştüm ve aracınızla ilgilenmek üzere oraya gitmenizi bekliyor. Gitmeden önce aşağıda paylaştığım telefondan randevu isteyebilirseniz çok daha sağlıklı olacaktır. TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRU DAMLA LPG CNG GAZ SİSTEMLERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ Yeşilçam Sanayi Sitesi 5.Cadde A Blok No:1-2 Şaşmaz Ankara Telefon: 0 312 278 58 32 Faks: 0 312 278 58 35 www.damlalpg.com.tr Saygılar

 • Tuncay06 Mayıs 2013

  aracı ilk aldığımda sorunum yoktu ve yakıtıda mükemmeldi. ta ki bi ayar yaptırayım bakımı yapılmamıştır düşüncesiyle ayar yaptırmakla başladı ve sonuç ortada. en az 5-6 defa ayar yaptırdım diyebilirim. şimdi o oranları yakalayamıyorum ve performansı kötü. benzinde sorun yok. lpg de ayar tutmuyor. tamamen haritanın düzenlenmesiyle alakalı. gazı açıyorlar araç tekliyor. kısın diyorum araç düzeliyor. ama ne kadar düzeliyor sonuç ortada.

 • Tuncay06 Mayıs 2013

  mercedes c 200 kompresör 1998 model.

 • Lovato Türkiye Temsilcisi06 Mayıs 2013

  Sayın Müşterimiz, Öncelikle hayırlı günler. Aracınız hakkında, aracınıza takılan lpg sistemi hakkında en ufak bir bilgi vermemişsiniz. Öncelikli olarak bu bilgileri paylaşmanızı rica edeceğiz. Ardından sorununuzu çözmek için her şeyi yapmaya hazırız. Saygılar

Ziyaretçi Yorumları